1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kod błędu 0x87de07d1

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Famous, Październik 2, 2014.

1. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Witam zrobiłem sobie swoje konto legalnie żeby z kolegą na pół gry kupować, konto stworzyłem na swojej konsoli i doladowalem gift card też na konsoli więc wszytko powinno być przypisane do mojej konsoli, pobrałem Shadow of mordor na regionie USA gdy się zainstalowalo zmieniłem region na pl i zresetowalem konsole po czym zalogowałem się tylko na mój główny profil i gra działała, potem kolega sobie pobrał profil i ustawił go jako Home, chciałem odpalic grę i wyskoczyło mi czy napewno ja zakupiłem i jeśli tak to żebym zalogował się na ten profil, i kod błędu.. Oczywiście po zalogowaniu się na ten profil i na mój jednocześnie wszystko hula ale powinno być bez logowania

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gdy kolega ustawi home na jego konsoli, na swojej będziesz musiał sie logować na profil z kupioną grą za kazdym razem. On będzie mogl grać z dowolnego profilu na jego konsoli. Na tym właśnie polega opcja ustawiania domowej konsoli.

4. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    no ale jak słyszę od znajomych że kupują konto na allegro w 3 osoby i każda z nich może grać w tą sama gre w tym samym czasie to o co tu chodzi ? profil nie przypisuje sie do mojej konsoli z automatu ?

5. diablo500

diablo500 Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No mogą grać ale będąc równocześnie zalogowanym na koncie kupionym. Po to jest XHOME żeby nie trzeba było na inne się logować, ale tylko na 1 konsoli może być ustawiony, nie w 3 miejscach na raz.

Wczytywanie...

Poleć forum