1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kod bledu 80150017

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez paysker, Styczeń 23, 2014.

1. paysker

paysker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szwecja
    Jak w temacie zakupiłem konto na allegro na której jest 220zl, konto jest nowe nie została przeniesiona licencja. chciałem kupić fife 14 i wyskakuje mi ciągle ten błąd i tekst :przepraszamy coś poszło nie tak.Ta funkcja nie jest dostępna dla Twojego regionu,plik jest uszkodzony,lub możemy rozpoznać formatu.Aby uzyskać więcej informacji,odszukaj kod stanu 80150017.... już zmieniałem i region bo konto jest na pl a aktualnie przebywam w Szwecji i nic... macie jakieś pomysły niby jest coś na YouTube z programem spotflux ale jak go tylko włączę to odrazu net mi siada.

ps. nie wiem czy w dobrym dziale napisałem,jak by co proszę przenieść.

2. Lotnik421 Xbox One

3. marlon12

marlon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jaka masz konsolę Pal czy Ntsc. Na jakim regionie masz teraz konto?

Kupujesz przez konsole czy stronke?

4. paysker

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szwecja
    gra jest na Europe,konsola była kupiona w Polsce przestawiłem region na Szwecja bo niby to tez ma dużo do znaczenia ale nie pomogło, kupuje konto z kasa do pobrania gry, jakieś sugestie jeszcze?

5. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Tak to już jest z kontami lewiznami :)

6. paysker

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szwecja
    to nie lewe konto... konto jest nowe a teraz zasiliłem swoje konto zdrapkami kupionymi w sklepie bo była promocja i tez mi wychodzi ten błąd,

Wczytywanie...

Poleć forum