1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kod błędu E64. Pomocy !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez loozak4, Lipiec 23, 2013.

1. loozak4

loozak4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, problem wygląda następująco. Wyjechałem na wakacje i konsole wziąłem ze sobą ( przed wyjazdem było wszystko okej, grałem normalnie ). Gdy już dotarłem zorientowałem się, że nie mam kabla componenta czy tam vga ( tego co się podłącza żeby był obraz i dzwięk :D ), więc znalazłem na miejscu kolesia co mi taki kabel sprzedał. Odpalam konsole, obraz jest ale tylko wywaliło logo xboxa a dalej już nie poszło. Włączyłem płyte i pada i wywaliło mi błąd E64. Próbowałem jeszcze pare razy i weszło mi menu normalnie, tylko jak włożyłem płyte to napęd jej wgl nie czytał. Dodam, że płyta główna konsoli to jasper i przeróbka LT 3.0. Czy wie ktoś może gdzie leży problem ? Od czego ten błąd mógł wyskoczyć ? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź !

2. Lotnik421 Xbox One

3. RevoCent

RevoCent Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz
    Ja miałem taki błąd kiedyś też po przetransportowaniu Xboxa. Okazało się, że odłączył sie tam jakiś kabelek od napędu. Ten symbol błędu oznacza problem z napędem DVD czyli może być też ten kabelek :)

4. loozak4

loozak4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko, że tu napęd się wysuwa tylko płyty nie czyta ;/.

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Bez rozebrania konoli się nie dowiesz

6. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Napęd jest połączony z płytą dwoma wiązkami, zasilanie i kabel transmisji danych(Serial-ATA) widocznie poluzował się kabel sata, jak już wspomniano musisz rozkręcić konsole, odczepić kable, przeczyścić styki i podłączyć.

7. loozak4

loozak4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jeszcze chciałem dodać, że teraz konsola mi odpaliła dwa razy grę i później jak chciałem jeszcze raz odpalić to już nie dało rady. Czy to może być od lasera ?

8. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    A co pokazuje jak włozysz plyte pisze Odczytywanie i potem otworz naped czy nierozponany dysk i kod statusu ? I ile masz tą konsole ?

9. loozak4

loozak4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tzn jak wkładam płytę to nawet napęd nie wydaje takich jakby dźwięków ( jakby jej wgl nie czytał ). Dwa razy mi normalnie oczytało a później to samo. Konsole mam z końca 2009 roku, nie było z nią nigdy żadnych problemów. Tylko po tej podróży się takie coś zrobiło.

10. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Możliwe że albo to co koledzy piszą coś w środku się odczepiło albo laser ci siada tak jak mi :D jeśli nic sie nie odczepiło to albo kalibracja lasera co daje efekt na krotka metę (ja mam skalibrowany hehe) albo wymiana lasera.

11. loozak4

loozak4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za odpowiedź, dziś albo jutro będę go rozkręcał więc może się dowiem co poszło. Pozdrawiam !

Wczytywanie...

Poleć forum