1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kod do gry far cry, medal of honor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pawel122134, Sierpień 15, 2013.

1. pawel122134

pawel122134 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, na wstępie od razu mówię że przejrzałem google i nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi na pytanie które mnie nurtuje, otóż mój kolega ma ps3, od dłuższego czasu gra w różne gry i opowiada mi dziwne rzeczy, gdy chciałem kupić używaną grę powiedział że już jest wykorzystany kod i że sobie nie pogram, o co chodzi z tym kodem ? jak kupie np używanego far cry 3 na której kod jest wykorzystany to sobie nie pogram ? odrazy mówię że nie chce grać w sieci, jestem nowicjuszem, konsole posiadam od paru dni a wcześniej nigdy nie grałem, proszę o odpowiedzi o co chodzi z tymi kodami, z góry dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. DzaceQ

DzaceQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Online pass na multi. Singiel pykasz normalnie

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

1 osoba to lubi.
  4. pawel122134

pawel122134 Świeżak Świeżak