1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kod do XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adham, Marzec 11, 2010.

1. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Witam, ostatnio posłałem konsole do serwisu M$ i przed tym nie mialem konsoli za rejestorwanej wiec rejestrowalem ja przez telefon:) i jak konsola przyszła w srodku paczki znajdowała się karta na 1 miesiac XBL:) wiec wpisuje kod w konsoli daję opcje: "wymień teraz" i wyskakuje oknienko ze trzeba wpisac dane osobowe.. to wpisuje ale do wyboru w województwach są tylko z Ameryki i po daniu opcji: "dalej" wyskakuje ze miasto, kod pocztowy i wojewodztow sa nie poprawne...? co mam zrobic???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    po prostu podaj jakiś adres ambasady polskiej i będzie git:D

4. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    tzn.? co mam zmienic?
    patrz pisze w Adres 1: ulice
    w opcji miasto: wpisuje moje miasto
    w opcji wojewodztwo: sa tylko amerykanskie
    kod pocztowy : wpisuje swoj
    daje "dalej" i pisze to samo co napisałem wyzej
    nawet jak wybiore jakies amerykanskie wojewodztwo to pisze znow to samo? pomoze ktos??

Poleć forum