1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kod Gold dodany na stronie a w konsoli ciągle brak

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez p3nny, Luty 9, 2011.

1. p3nny

p3nny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema.
    Możecie mi wytłumaczyć jedną zasadniczą rzecz?
    Kupiłem zdrapkę xbl 1 miesiąc->dodałem do swojego konta na xbox.live i mam tam w "accounts" że moje konto się kończy 9.03.2011-czyli wnioskuję że mam dodane punkty gold. Wchodzę w konsolę, loguję się na swój profil i mam "Xbox Live FREE"
    O co chodzi?

a jeszcze na stronie xbox.lve tu zaraz po prawej obok loginu tu gdzie punktu itp mam "Gold Member"
    W konsoli gdy wchodzę w profil i zarządzanie kontem tam mam "Twoje członkowstwa" i jest "Karta członkowska Gold" czy coś. Ale jak w to wbijam i wpisuję kod 25 znaków który zaktywowałem na stronie to wyskakuje że nieprawidłowy- no to w sumie logiczne bo aktywowałem na stronie ale jak to wbić żeby móc grać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    cierpliwości.

móc grać powinieneś móc, po prostu ten napis jeszcze się nie zaktualizował, za pare godzin, czy tam jutro będzie ok ;)

4. p3nny

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No bo w vietnama tu próbuje wbić a on mi tryni że moje konto nie posiada uprawnień i się zagotowałem:) ale skoro tak to git czekam cierpliwie

Notabene głupie rozwiązanie że to nie działa realnie od razu no ale dobrze chociaż że zadziała.

5. p3nny

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmm ale przecież ja nie mogę grać o to w tym wszystkim chodzi. Tak się napaliłem, sesja zakończona tu live tu vietnam wbijam gram----Oo wielkie G...

Wczytywanie...

Poleć forum