1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kod na 48h live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bartek98, Lipiec 1, 2012.

1. bartek98

bartek98 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć!
    Mam wielki problem. Dzisiaj jest niedziela, mi skończył się live, a kody które wczoraj zamówiłem nie przyjdą dzisiaj bo coś się automat zrypał. Czy ma ktoś zbędnę kody 48h i poratował by jednym? Proszę nie pisać, że żebrze. Każdy szanujący się gracz powinien zrozumieć straszną sytuację. :black_eyed:
    P.S. Ta japońska strona z kodami (Monster Hunter) nie działa. No i lepiej było by to wysłać na pw żeby nikt nie zgarnął z przed nosa.

Wczytywanie...

Poleć forum