1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kod na dodatkowe misje Assassin's Creed Syndicate

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez small551, Marzec 21, 2016.

1. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Cześć, mam do Was pytanie. Kupiłem pudełkową wersję AC Syndicate Special Edition z dodatkowymi misjami Darwina. Kod niestety został już wykorzystany przez innego gracza - odpowiedni komunikat podczas próby zeskanowania i wpisania. Ale moje pytanie brzmi jak mogę kupić, pobrać tę dodatkową zawartość. Z tego co wiem to została ona zainstalowana z płyty na konsoli a kod tylko ją odblokowuje. Ma ktoś pomysł lub kod do sprzedania?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1852
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie idzie tego kupić nawet w sklepie MS od tak. Musisz od kogoś odkupić kod do tego :) Dodatek Ci się nie zainstaluje sam z siebie z płyty, dopiero po wbiciu kodu Ci się zawartość automatycznie zacznie pobierać ;)

4. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Popatrz a słyszałem, że dodatki instalują się z automatu z płyt edycji specjalnych a kody tylko dają możliwość grania. Ale tak btw może ktoś ma o sprzedania. A może jakbym pogadał z tym gostkiem jakby dał mi się zalogować do swojego konta i ja przeinstalowałbym dodatek na swojej konsoli. Czy dane z kodu są przypisane do jego konta na sztywno i nic to nie da bo tak czy siak pobranie dodatku nie da mi możliwości grania?

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1852
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja miałam tego Asasyna, ale kodu nie aktywowałam, bo tak coś czułam, że ta gra mi nie przypadnie do gustu :p Wydaje mi się, że jakby Ci ktoś udostępnił swoje konto i byś sobie ten dodatek pobrał to by Ci normalnie zadziałał na Twoim koncie, tylko nie wiem czy byś nie musiał mieć tego konta uruchomionego w tle ;)

Wczytywanie...

Poleć forum