1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kod na gre

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Staszq, Lipiec 26, 2011.

1. Staszq

Staszq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Kiedyś wygrałem w pewnym konkursie kod na trials hd. Jednak nie mam pojęcia gdzie go należy wpisać, aby móc cieszyć się grą. Z góry dziękuję za podpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kacpers

Kacpers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sandomierz
    Wciśnij przycisk guide na padzie (to kółko z logiem xbox) i przejdź do listy po prawej i wybierz pobierz kod(albo coś w tym stylu) i tam go wpisujesz.Możesz zrobić też to przez stronę xbox.pl logujesz się rozsuwasz zakładkę "mój xbox" i "pobierz kod". Jak pierwszy raz wpisujesz kod to będziesz musiał podać dane.

Poleć forum