1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kod na miesięczny Ea Access

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez LoKo6264, Kwiecień 21, 2015.

1. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Witam, wygrałem nie dawno kod na streamie na miesiąc ea access, a gdyż posiadam ten abonament zdecydowałem go sprzedać. Kodu się nie da nabyć w Polsce, więc cena jest trochę wyższa niż na XBL. Zapraszam do zakupu :)

http://allegro.pl/ea-access-kod-1-miesiac-i5285298200.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. SSyKu

SSyKu Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak nie da się nabyć w Polsce? Nie wprowadzaj ludzi w błąd ;) Wykupienie abonamentu na miesiąc kosztuję 15zł paypalem ;)

4. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Napisałem że kodu nie da się nabyć w Polsce a nie samego abonamentu ;) I to jest prawda bo na allegro jest tylko moja aukcja z tym kodem i w żadnym sklepie stacjonarnym czy internetowym nie da się tego powtarzam KODU nabyć. W Polsce można kupić go kartą kredytową jedynie.

5. SSyKu

SSyKu Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wybacz moją wścibskość ;) ale jaki to ma sens i opłacalność taki kod? Skoro każdy użytkownik może o 10zł taniej zakupić abonament na miesiąc? (każdy z kartą debetową/płatniczą którą ma powiązaną z kontem paypal) i nie potrzebuje do tego karty kredytowej ;)

WRUB5ON lubi to.
  6. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    No właśnie. Każdy z kartą debetową/płatniczą ale nie każdy taką posiada. Znam nie jednego znajomego który sam takiej karty nie posiada a jego rodzice uważają że Microsoft ich okradnie więc tym samym im tej karty nie dadzą aby sobie kupili przez xbl. A ea access to jak wiadomo super sprawa więc jak ktoś nie ma możliwości kupić kartą to skusi się aby zapłacić 10 zł więcej i mieć kod :)

Wczytywanie...

Poleć forum