1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kod Promocyjny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez atogez, Marzec 6, 2011.

1. atogez

atogez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestes świeżo upieczonym posiadaczem xboxa. Zarejestrowalem sie na stronie xbox.com i nie wiem za bardzo jak to jest z tym promocyjnym kodem na miesiac, a wiem ze istnieje taka mozliwosc poniewaz jak klikam wymien kod to wyskakuje mi nad tym wiadomosc ze : "Wprowadź poniżej 25-cyfrowy kod z karty prepaid lub kod promocyjny."

Prosze o pomoc jak owy kod dostac i zrobic zeby ladnie dziala :p

Z gory dziekuje :)
    ""

I jeszcze jedno pytanie, skoro posiadam router to czy xbox wychwytuje internet?? i czy bez posiadania konta gold moge grac przez z siec z innymi graczami ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    poprostu tworzysz konto XBL na xboxie jak wszystko wypelnisz i wgl to pokaże Ci się opcja stworzenia konta GOLD na jeden miesiąc :)

4. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    możesz tak stworzyć 3 konta na nich będziesz miał konta Gold na miesiąc

5. Spike3221

Spike3221 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Stwórz konto przez Xboxa to dostaniesz.

6. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    "I jeszcze jedno pytanie, skoro posiadam router to czy xbox wychwytuje internet?? i czy bez posiadania konta gold moge grac przez z siec z innymi graczami ?"
    1. jaką wersje xbox'a masz? Slim możesz przez wifi, fat tylko przez kabel no chyba że dokupisz wireless network adapter (czy jak to tam się pisz)
    2. nie

7. mevam

mevam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    musisz sam wychwycic neta i mozesz grac bez golda tylko prwadopodobnie ciebie zbanuja predzej czy pozniej

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Lepiej się nie wypowiadaj :)
    Na koncie free sobie nie pograsz musisz mieć GOLD-a :)

9. mevam

mevam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wiem ja nie gralem na live ale mój kumpel nie rejestrował ma ruter załączył a potem chciał pograc w fife przez neta. Udało mu się tylko miał jakiś ruski nick vitali i jakies cyferki gra tak już 2 miechy chodz ostatnio przestał jakis tydzien więc nie wiem jak to jest teraz...

10. Asiek

Asiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pewnie kupił konto na allegro z Goldem na X miesięcy -> gdzie gold był kupiony za pomocą kradzionej karty dla przykładu :p

Wczytywanie...

Poleć forum