1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kod regionu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ula, Grudzień 2, 2008.

1. ula

ula Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Czy ktoś mógłby mi poradzić ,czy jest możliwość zmiany kodu regionu.Mam grę z Singapuru:D i nie idzie mi na xboksie ,ponieważ pojawia się info o kodzie regionu :eek:,a ja za bardzo nie wiem jak sobie z tym poradzić:confused:.Jeżeli powielam wątek to przepraszam.Proszę o info.Bardzo zależy mi na zagraniu w moją gierkę!!!:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Żeby zagrać w grę zakupioną w Azji, musisz mieć konsolę z Azji, nic nie zrobisz.

4. ula

ula Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki za odpowiedz....szkoda ,ze nie pogram:(:(

Wczytywanie...

Poleć forum