1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kod Stanu: 80190864

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez victhe, Marzec 16, 2012.

1. victhe

victhe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy tylko ja mam problem z zakupem golda, przez Xbox Live i xbox.com? Przy każdej próbie pokazuje mi się komunikat:
    Nie można pobrać informacji z rynku usług Xbox Live. Spróbuj później.
    Kod Stanu:80190864

2. Lotnik421 Xbox One

3. GamePlay

GamePlay Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Skarżysko
    Musisz uaktualnić konto , np: PayPal . A jak nie to zadzwoń do nich :
    Ze stacjonarnego : 00800 441 17 96
    Od poniedziałku do piątku: 08:00-16:00

4. Ludzie_z_MS

Ludzie_z_MS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I de facto powiedza Ci to samo.

Jakies informacje/dane ktore podales nie stykaja z tym co ma bank/co masz na karcie. Potwierdz czy wszystko jest dobrze zapisane w systemie.

5. victhe

victhe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To znaczy tak, jak kiedyś była promocja za 1 zł, to kupiłem, i tak mi zżerało kase przez kilka miesięcy, w końcu przestałem płacić i mi zablokowało golda.

Co powinienem zrobić, po kolei? :)

6. Ludzie_z_MS

Ludzie_z_MS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aaa, no to jak przestales placic i masz zablokowane konto - to dokladnie to jest grane: masz zablokowane konto.
    W tym momencie mozesz:

1) W zaleznosci od tego, kiedy przestales placic i od kiedy masz zablokowane konto to moze Twoja forma platnosci jest juz niewazna - sprobuj dodac nowa forme platnosci i przenies zalegla platnosc.

2) Najlatwiej to zadzwon i potwierdz w centrum co dokladnie sie dzieje z Twoim kontem.

Wczytywanie...

Poleć forum