1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kod statusu 8015190E podczas logowania do Live

Temat na forum 'Artykuły' rozpoczęty przez artur99b, Wrzesień 18, 2013.

1. artur99b

artur99b Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Podczas logowania się do XBL wyskakuje taki błąd 8015190E. Testowałem połączenie przewodowe i wszędzie jest dobrze oprócz ostatniego XBOX Live. Wiem że konto nie jest zablokowane bo przez PC się do niego bez problemu loguję. Tylko na konsoli jest problem z logowaniem Live. Jest ktoś wstanie mi z tym pomóc? Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. artur99b

artur99b Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Patrzyłem już wcześniej na tą stronę, gdybym problem rozwiązał to tu bym nie zakładał tematu.

Ok. Problem rozwiązany. Zresetowałem router i teraz działa poprawnie.

Wczytywanie...

Poleć forum