1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kod xbox live 3 miesiące

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BBBB, Grudzień 10, 2012.

1. BBBB

BBBB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy na każdym kodzie xbox live jest ta powłoka do zdrapania? Odkupiłem od kolegi kod, który jak mówi dostał do xboxa i nie było tej powłoki.Mam teraz wątpliwości ktoś nie użył kodu przedemną.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pawors

Pawors Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    Najprościej będzie wbić kod w konsole i zobaczyć czy był już użyty. Jeśli tak to zostaniesz o tym poinformowany.

4. BBBB

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, tylko ja chce wiedzieć czy na każdym kodzie jest zdrapka i nie chce wpisywać kodu bo, chce go własnie sprzedać i nie wiem czy ktoś, może się rzucać o to. Na kodzie jako tako nie ma śladów że była zdrapka. Wie ktoś czy na każdych kodach jest ta powłoka zdrapywalna?

5. Pawors

Pawors Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    Nie jestem pewien bo przeważnie na allegro kupuje ale sądzę że jest zdrapka bo inaczej było by to bez sensu gdyby każdy mógł widzieć kod przed kupnem. To tak jakby sprzedawać doładowania telefonów bez zdrapki. Wątpię żeby była jakaś inna możliwość sprawdzenia kodu jak nie wpisanie go do konsoli.

1 osoba to lubi.
  6. BBBB

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przecież doładowywania są bez zdrapki, nie wiem jak to do końca z tymi kodami bo jak on go dostał do xbox'a to raczej kod dla tego kto kupił, to nie wiem za bardzo co w końcu z tym kodem.

7. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Odp: Kod xbox live 3 miesiące

Jeśli wpiszesz go w konsoli to jeśli nie był użyty wyświetli się informacja co to za kod i jeśli nie potwierdzisz użycia to go nie wykorzystasz.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  8. BBBB

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki, działa

Wczytywanie...

Poleć forum