1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kod xbox live gold problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szymoon, Kwiecień 11, 2014.

1. Szymoon

Szymoon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, kupilem kod do xbox live gold, lecz pisze ze jest zuzyty, a sprzedajacy pisze ze nie udziela gwarancji na zuzyte ( wczesniejsze kody od niego dzialaly). Co mam robic ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Jak kupiłeś ? Na allegro ? Często się trafiają zużyte kody 48h .

4. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    daj namiar kogo unikać , no ja miałem niedawno przypadek 1 na 10 kodów doładowań nie działał napisałem wysłałem skan zdjecia z historii billingu mojego konta z tymi 9 poprawnymi doładowaniami a ten niepoprawny- zużyty kod zrobiłem zdjęcie z komunikatu na konsoli w podobnej godzinie jak resztę doładowywałem , zwrócił mi poprawny kod dopisał że czasami tak bywa że któryś zdarzy się ze nie działa - piszę o sytuacji gdy kod otrzymałem drogą mailową w postaci kodu nie kuponu czy zdrapki,
    najlepiej otwierasz swoją pocztę(nieprzeczytane wiadomosci sa najczęściej podświetlone itp różnią się od przeczytanych) nagrywasz film jak wklepujesz kody , masz jakiś dowód w sprawie reklamacji

Wczytywanie...

Poleć forum