Kod Xbox Live na 1 miesiąc. Tylko dla wybranych?

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
Oto oferta. Jest jednak jeden problem, oferta tylko dla amerykańców. Próbowałem przez vpn jednak nie da rady, musi to byćdobrze zabezpieczone. Może komuś się jednak uda. Jeśli tak to niech napisze poniżej.

Bing - Erkundungstour




*Eligibility: 1-Month Free Xbox Live Gold Membership offer (the "Offer") is open to U.S. residents 13 years old or older who receive an email from Bing Rewards inviting them to parti****te in the Offer and who sign up to become new Bing Rewards members through the link in that email during the Offer Period. New and existing Xbox Live Gold members are eligible for this Offer. Under 18 requires parental consent.
?
Offer Period: Offer begins March 24, 2014 and ends April 25, 2014 at 23:59 UTC.
?
How to Receive Offer: Eligible parti****nts who become new Bing Rewards members during the Offer Period by clicking through the Offer email they receive will be sent a code to redeem 1 free month of Xbox Live Gold membership. That code will be emailed approximately 2 to 4 weeks after the Offer ends to the email address listed in the parti****nt's Bing Rewards account profile. Limit: One Offer per person. Valid for first party re*****nts of the Offer email only. Multiple people are not permitted to share the same email address for this Offer. Any attempt to obtain more than one Offer by using multiple/different email addresses, identities, registrations or logins, or any other methods will disqualify that parti****nt from using the Bing Rewards program and from receiving the Offer.

Angielski na poziomie zmiotki kuchennej wymagany. Jeśli ktoś jednak ma problem z przetłumaczeniem, zawsze można użyć google translate.
 

Marszal95

Użytkownik
Użytkownik
Mógłbyś podać ten adres jeszcze raz ale nie jako hiperłącze?
 

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
masz dodany. Jeżeli ktoś to rozgryzie to niech napisze.
 

Marszal95

Użytkownik
Użytkownik
Jedyne co udało mi się osiągnąć to to, że jak się zmieni ustawienia regionu (w tym pasku po lewej) to już nie występuje ten napis o regionie, lecz pojawia się komunikat: "Sorry, we can't create your account right now. For help, contact Bing Rewards Customer Support". Może to komuś pomoże.
 

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
to napisz jak tego dokonałeś
 

Morph

Użytkownik
Użytkownik
wszystko pięknie ładnie ale kodzik dostaniecie końcem kwietnia/ początkiem maja ;]
 

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
@up Ameryke odkryłeś
That code will be emailed approximately 2 to 4 weeks after the Offer ends to the email address

Nie w tym rzecz kiedy sie go dostanie tylko w tym żeby wejść i się zarejestrować.
 

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zmieniłem region na stany zjednoczone i zalogowany jestem poprzez Google+ to normalnie chodzi tylko trzeba nabijać jakieś osiągnięcia/nagrody. :)
 

szczepan997

Użytkownik
Użytkownik
Ja użyłem VPN mam amerykańskie ip na stronie zmieniłem jezyk na angielski, zrobiłem konto pocztowe na outlook z regionem USA, zalogowałem się na tej stronce ale tam za darmo nic nie widze, tak jak wyżej kolega mówi trzeba nabić ok. 700 punktów. Chyba że coś źle patrze.
 

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
ciężko te punkty nabić
 

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Miesiąc darmowego golda 600pkt. Dzisiaj w pare minut nabiłem niecałe 30pkt i się więcej nie da. ;)
 

szczepan997

Użytkownik
Użytkownik
ja tak samo mam 50 i wiecej mozliwosci narazie nie ma
 

Pilot555

Banned
czyli na razie nie ma co próbować
 

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
sluchajcie oferta do 25 kwietnia jezeli w 1 dzień zrobiliście po ok. 50 pkt to za ok tydzien będziecie mieć te 700 wiec chyba warto się pobawić.

Sam zaraz zaczne
 

szczepan997

Użytkownik
Użytkownik
Ewentualnie jeszcze można zaprosić znajomego, czyli na innym ip stworzyc nowy profil i jak osiagnie sie 200pkt to te pierwsze konto dostaje 500pkt. Pytanie czy codziennie bedzie mozna zebrac po 30 pkt.
 

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
faktycznie najlepsza opcja to zapraszanie znajomych. I można wygrac w tym nie tylko golda na miesiąc ale też inne ciekawe nagraody. Miedzy innymi prepaidy.


Prepaid 3$ = 360 pkt czyli zaproszenie 1 znajomego
gold na miesiać kosztuje 699 pkt czyli zaproszenie 2 znajomych starczy z tym że ci znajomi muszą osiągnąć 50 pkt czyli status silver.

Kod jest wysyłany po 25 kwietnia w czasie od 2 do 4 tygodni.
 

Krawol

Banned
Użytkownik
Bing - Rewards

klikać dodawać sie do znajomych i zaraz nbedziemy miec :)
 

rafek18081997

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A powie mi ktoś jak zmienić ten region żeby to działało? Z góry dzięki
 

Marszal95

Użytkownik
Użytkownik
@up masz napisane w moim poście na 1 stronie.
Strasznie to mozolne, a do tego dziennie to ja maks 20 tych punktów wyciągnę. Jeszcze do tego mi nie wchodzą punkty za to "Search Bing"...
 

Jakub1471

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wielkie dzięki za przypomnienie o Bingu, kiedyś wielokrotnie próbowałem z niego skorzystać, ale przez cały czas nie wychodziło. Potwierdzam, że wystarczy sama zmiana regionu w ustawieniach, VPN niepotrzebny, przynajmniej na razie.
 

Do góry Bottom