1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kodeki a ixtreme LT

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez krzych94, Kwiecień 14, 2010.

1. krzych94

krzych94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rumia
    Witam. Chciałbym pobrać z live kodeki, lecz mam przerobioną konsolę (ixtreme LT). Czy jest prawdopodobieństwo, że podczas fali złapie bana? Chcę sie podłączyć tylko ten jeden raz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Podobno LT blokuje możliwość sprawdzenia firmware napędu co może uniemożliwić zbanowanie choć m$ będzie banował za nieudaną próbę odczytania firmware ale to się wszystko okaże śmiało podłączaj ja konsolę podłączyłem pod net jak wgrałem LT właśnie i ściągnąłem kodeki więc teraz jak podłączysz to możesz mieć tylko oflagowaną konsolę i jak byś podczas fali podłączył na miejscu ban zaraz po zalogowaniu ;)

4. krzych94

krzych94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rumia
    Tylko ja nie chcę stracić gwarancji. Jak konsola oflagowana to gwarancja przepada?

5. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Wtedy jeszcze nie to znak że podczas fali jesteś do odstrzału ;) a później jak by LT był spalony i wyszedł by np LT v2 to mając oflagowaną konsolę już nie podłączysz się pod neta

Wczytywanie...

Poleć forum