1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kodeki divx - czy trzeba być zalogowanym?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez SAWIK PL, Marzec 15, 2009.

1. SAWIK PL

SAWIK PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moje pytanko brzmi, czy za każdym razem xbox ściąga z live'a kodeki czy powinien tylko raz ( przy aktualizacji ). Przy każdym filmie muszę być zalogowany bo inaczej wyskakuje komunikat że brakuje kodeków. Zaznaczam że mój xbox nie jest przerobiony.

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    Ty pytasz czy stwierdzasz że musisz być zalogowany? podłączasz -> odpalasz film -> się ściąga

4. SAWIK PL

SAWIK PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli muszę być zalogowany aby odpalić film tak ? Tzn. kodeki nie ściągają się raz i po sprawie, tylko za każdym razem kiedy chcę obejżeć film " się ściąga" ?

5. brejhart

brejhart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kodeki sciagaja sie tylko raz przy pierwszym odpaleniu filmu z nieznanym kodekiem - poki nie wyczyscisz dysku czy pamieci to bedziesz je mial.
    Nie, nie musisz byc zalogowany zeby odpalic film jesli kodeki sciagnales wczesniej.

6. SAWIK PL

SAWIK PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie, więc u mnie jest inaczej. Ten sam film oglądany drugi raz i znowu ściąganie kodeków - niezrozumiałe.

7. wujekzbys

wujekzbys Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie i ja mam to samo. Mam elitke i zawsze podłączoną do live ale wczoraj odłączyłem wkładam film divx i lipa, film nie chodzi i komunikat o podłączeniu do live i aktualizacji kodeków. Podłączam do live wkładam film divx i aktualizacja która trwa raptem sekunde nie wyświetlając zadnego paska i film chodzi. Podczas odtwarzannia odłączam live, film chodzi, wyłączam konsole i włączam bez live i film nie chodzi, podłączam live, aktualizacja sekunde i film chodzi. Za każdym razem mam to samo. JAKAŚ RADA ?!?

8. fincz

fincz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    telefon do MS

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nic nie poradzicie znajomy tez tak ma:p

10. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    A wywalenie cache ??

11. wujekzbys

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wywaliłem, wyczyściłem, cache i hdd, i różne czary i nic, wkładam divx i wołanie o live. Normalnie pełna inwigilacja przez microsoft i co? jak mi szczur przeźre kabel od fonu to nie obejże filmu w divx, co za chu..ia.

12. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Dzwon do microsoftu. Ja sciagnalem raz i filmy mi smigaja bez podlaczenia do Live.

13. wujekzbys

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zadzwoniłem i na dniach ma przyjechać kurier i ją (konsolę) zabrać do naprawy. Jeszcze dodałem, że się wiesza czasami i że popsuł mi się pad. Pada mają podesłać w ciągu 10 dni roboczych a co z konsolą to zobaczymy.

Wczytywanie...

Poleć forum