1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kodeki do divx

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez csbeny, Lipiec 19, 2011.

1. csbeny

csbeny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam. Konsole mam przerobiona ale nie wiem jaki LT. Przerabiana byla jakies 2 miesiace temu. Mam kilka pytan:
    - jak sprawdzic jaka mam przerobke?
    - czy jak mam przerobiona konsole czy moge sie w miare bezpiecznie podlaczyc do neta tylko po to by sciagnac kodeki do divx?
    - czy przy sciaganiu kodekow (aktualizacji playera) nie sciagnie mi sie cos wiecej co usunie moja przerobke?
    - co w tej chwili grozi za namierzenie w necie konsoli przerobionej? Kiedys banowali LIVE, blokowali dyski w konsolach itp. A teraz?

Zalezy mi na tych kodekach, bo czesto uzywalem konsoli jako playera filmowego :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1 chyba tego nie sprawdzisz, poza włożeniem konkretnych gier i stwierdzeniem czy działają.
    2 W miarę bezpiecznie tak, ale zawsze jest ryzyko
    3 Nie wiem, po prostu uważaj co ci wyskakuje, najlepiej spróbować odpalić film i jak zapyta o aktualizację to powinno tylko ją ściągnąć, ale może być też tak, że bez aktualizacji jakiejś tam nie będzie chciało ci pobrać kodeków, a że najnowsze aktualizacje wywalają przeróbką po prostu dobrze przeczytać co chce ci pobrać
    4 Nadal banują live

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    nie sprawdzisz, ale skoro lt i wgrywane 2 miesiące temu, to pewnie masz lt+ 1.1
    możesz, jeśli masz najnowszego dasha, bo inaczej wyskoczy Ci aktualizacja.
    konsole banują, ale dysku nie blokują.

5. mikmak980

mikmak980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bdg
    Konsoli bezpośrednio nie banują, za to robią coś gorszego... poczytaj na forum

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    A co takiego robią? Wysyłają Yeti, żeby zabrał Ci xboxa?

Wczytywanie...

Poleć forum