1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kodeki do zbanowanej konsoli

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Baca, Styczeń 25, 2011.

1. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam, wiem że ten temat był już wałkowany wiele razy ale mam pytanie. Ja mam normalną konsolę która jest podpięta do neta i kodeki sa pobrane na dysk. Znajomy ma zbanowaną konsole na której nie ma kodeków, czy jest możliwość podpięcia tego mojego dysku na której są kodeki do tej zbanowanej konsoli i z tego dysku zgrać te kodeki na pendrive który służy mu jako karta pamięci?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie ma takiej mozliwosci. Jak ma bana to nie bedzie ogladac avi.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

4. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Można tylko zachować kodeki na Pendrive jeżeli odepnie się dysk i pobierze kodeki z Xbox Live. To zawsze coś, jakby ktoś chciał zrobić formata Dysku Twardego, to później może oglądać filmy avi z kodekami z pendrivea.

5. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Świetna wiadomość od kiedy pamiętam zawsze wszyscy pisali ze nie ma opcji za cholerę :)
    Podziel się email darknes91@gmail.com jak na to wpadłeś mistrzu hehe :)

6. =ESTE=

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Tak samo jak robi się Dzieci - Przypadkiem. Po prostu Pobrałem kodeki z Live na pena bez podpiętego dysku do Xboxa i wyciągnąłem plik w USB Xtaf gui. Od tamtej pory jak potrzebuję Kodeki po prostu podpinam Pendrivea i Działa ;-). Ostatnio po Aktualizacji do Kineckt Dash'a Przestały działać i (znowu przypadkiem) Pomyślałem żeby zaktualizować Pendrive'a tak żeby były Avatary jak dysk nie jest podpięty i Kodeki znowu Działają. Aktualizację Pena Można Zrobić Offline.

7. devil12

devil12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jako że temat o kodekach poleciał do kosza (co nie rokuje dobrze dla tego tematu), to napiszę tutaj o co biega.
    Plik z kodekami po podmianie ID jest widziany przez konsolę jako uszkodzony plik systemowy.
    Sądzę iż aktualizacja Dasha nie przywróci jego sprawności - jednakże proszę o informację jeżeli komuś taki zabieg się udał.

8. =ESTE=

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Temat o kodekach poleciał do kosza na moją prośbę, ponieważ mój patent nie działał u większości userów. Sprawdził się tylko na konsolach z Jtagiem.

9. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Na jtagu działają pierwsze lepsze kodeki. Pamiętam, że dawno temu jeszcze na poprzedniej konsoli kombinowałem jak wgrać kodeki mając bana. Nic z tego nie wyszło.

Wczytywanie...

Poleć forum