1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kodeki

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez sikor1994, Lipiec 30, 2010.

1. sikor1994

sikor1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wołomin
    Witam. da się jakoś wgrać kodeki poza akutalizacją z neta? Bo mam przerobioną konsolę i nie chce bana :<

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie nie da się. Musiałbyś mieć JTAG, ale pewnie masz Dash najnowszy. Jeżeli chcesz wiedzieć co to jest użyj szukajki.

4. Gaus

Gaus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podłączę się do tematu.

1. A żeby ściągnąć kodeki trzeba mieć Golda?
    2. Czy ściągając kodeki zaktualizuje mi się oprogramowanie?

5. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Nie
    2. Tak

6. Xonee

Xonee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja powiem tak pisalem chyba z 6 tematow z prosba o pomoc jak wkrac kodeki offline jtag xbr i nic nikt mi nie byl laskawie odpowiedziec na forum nie znalazlem ja proponuje ci tak jak masz najnowszego dasha podlacz spokojnie konsole do internetu i sciagnij sobie kodeki bana na dysk nie dstaniesz ylko na LIVE ze sie juz nie podlaczysz ale kodeki bedziesz mial i watpie zebys odrazu dostal bana to i tak jak czytalem 95% osoba kodeki nie dzialaja jak xbox nie jest podalczony do neta ja mam taki problem ze ogladam film i w polowie sie wylacza wyskakuje blad ze nie mozna odtworzyc takiego formatu daje wznow ogladanie i film idzie dalej ;p

7. bojer

bojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Instalacja kodeków na jtagu jest w miarę prosta - ściągasz z neta paczkę, a następnie kopiujesz do content/0000000000000000.
    Teraz wystarczy tylko "podpisać" pliczki. Ja to robiłem za pomocą xm360 - kodeki są w DLC o ile mnie pamięć nie myli. Klik w unlock i gotowe :)

Nie mam pojęcia jak wgrać kodeki offline na konsolkę bez xbr/freeboota :/

8. klonoss7

klonoss7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przecież od razu bana nie dostaniesz za pogranie kodeków.

Wczytywanie...

Poleć forum