1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kodeki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xavii, Kwiecień 14, 2011.

1. Xavii

Xavii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na mojim xpudle nie moge ogladac filmow bo brakuje mi jakis kodekow, zeby sciagnoc musze sie podloczyc z podlaczeniem mam problem wiec pojawia sie pytanie czy moge sciagnoc te kodeki na kompa i z kompa wrzucic przez pendrive na xbox i czy to jest dozwolone czy traktowane jak uzywanie pirackich gier

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    z xbox live najszybciej gdzies na forum widzialem ze ktos bez tego opisal metode. filmy obojetnie jakie se tam bedziesz ogladac . xbox 360 nie obsluguje napisow .trzeba z dubingiem lub wbudowane

4. Xavii

Xavii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    da mi ktos konkretna odpowiedz??

5. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Nie możesz przez PC , podpinasz do neta wkładasz film pobierasz ( samo się pyta czy pobrać ) i oglądasz proste , wyciągasz neta oglądasz dalej ( przynajmniej u mnie ktoś kiedyś szył mi głowę że cały czas będę musiał być podpięty do neta kiedy będę chciał pooglądać filmy do, których trzeba kodeka, a tu nie prawda )

6. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Kodeki do Xboxa mógłbyś wgrać, aby Xbox samodzielnie odtwarzał, jednak tylko na konsoli z JTAG, ponieważ kodeki posiadają DRM.

Wczytywanie...

Poleć forum