kody 48h a PL live.

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
czy działają kody 48h na PL live?
p.s.
czemu nie dostalem 800 MS points za migracje?
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Nie dostałeś 800 MSP, bo za późno dokonałeś migracji. Kody 48h nie działają na PL.
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Mi działały
Skąd mam wiedzieć,kiedy migrowałeś,jak więcej niż miesiąc temu to pisz do ms.
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
no to widze ze sie mi oplacilo... :/ migrowalem wczoraj
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Ale przecież można jeszcze migrować,z tego co wiem.Co ty myślałeś,że po jednym dniu dostaniesz msp?? Lol,ja dostałem po jakichś 2-3 tygodniach.
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
to 48h dziala czy nie?bo dostalem sprzeczne odpowiedzi
 

grzesiuzz

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kody na 48 h w Polsce nie działają .
 

JuNy

Użytkownik
Użytkownik
jak kody 48 h nie dzialaja w pl jak dzialaja :F 2 dni temu dostalem xbox'a slimke 4 gb i zestawie mialem konto xbl gold na 48 h i jakos dziala ;d
 

raflooldz

Banned
Co z tego, że można migrować? Trzeba czytać ze dokładnie i ze zrozumieniem, bo w newsie o darmowych msp za migracje było wyraźnie napisane, że dotyczy ona kont założonych PRZED 10 Listopada (albo 11 listopada, już nie pamiętam). Po za tym kody wysyłają w ciągu 30 dni. Jak to sobie wyobrażasz ? Zakładasz 50 kont xbox live i przenosisz je na PL i dostajesz 50 kodów? Zaraz przecież by się znaleźli agenci na to :d Dlatego ms powiedział o promocji po fakcie.
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
konto mialem zalozone grubo przed 10 listopada -.-. czeba czekac

prosze zobaczcie filmikto dziala czy nie? ;>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

grzesiuzz

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jak kody 48 h nie dzialaja w pl jak dzialaja :F 2 dni temu dostalem xbox'a slimke 4 gb i zestawie mialem konto xbl gold na 48 h i jakos dziala ;d
Oczywiście, że kody na 48 h na polskim live nie działają, coś musiało Ci się pomylić :p
 

JuNy

Użytkownik
Użytkownik
OMG ja jakos mam na PL i kod 48h trial dzialal :F
 

Do góry Bottom