1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kody a achivy?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Koziou, Wrzesień 21, 2008.

1. Koziou

Koziou Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Mam takie pytanie, moze sie gdzies przewinela odpowiedz na nie ale ciezko cos znalezc, mianowicie chodzi mi o blokowanie achivow po wpisaniu kodu na smiglowiec policyjny i chyba bronie. Zalozmy ze owe achivy zrobilem to jesli wpisze te kody to wtedy one sie poblokuja i odbierze mi je z listy achivow, badz odbierze punkty za zrobienie ich? Poprostu jestem juz dawno po przejsciu fabuly i chcialbym niekiedy zrobic cos ciekawego a jak wiadomo np rozruby z policja albo jakies efektowne wypadki odbieraja HP to zamiast szukac budki z hotdogami moglbym wpisac kod i dalej grac... I jeszcze jedno apropo cheatow, na stronie o GTA jest napisane:

"Czity ułatwiają rozgrywkę, jednak poprzez ich używanie możemy zablokować sobie dostęp do niektórych misji pobocznych. Dlatego radzę używać kodów z rozwagą (a najlepiej wcale z nich nie korzystać)."

O co moze autorowi chodzic? Jesli jest sie po głównym watku to chyba nie zabierze mozliwosci wykonywania misji u powiedzmy Assassina? Licze na szybka odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. karol191

karol191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Kody a achivy?

Jesli zdobyles achiva to mozesz wpisac kody nie zabierze ci tych achivow

4. gpiorzel

gpiorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Kody a achivy?

Jeżeli używałeś kod możesz mieć archiv, wystarczy że zrestatujesz grę i nie użyjesz kodu :p jw. po zdobyciu archiva już go nie stracisz

Wczytywanie...

Poleć forum