1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kody do STAR WARS: The Forse Unleashed?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez wilczyca, Wrzesień 28, 2008.

1. wilczyca

wilczyca Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, jak w temacie. Utknęłam w kulistym pomieszczeniu na drodze lasera. Wiem, że muszę ustawić pierścienie używając mocy, ale niestety nie wyrabiam się czasowo i zanim wskoczę na pierścień, laser się włącza i nici z dostania się do następnego pomieszczenia. No chyba, że będę nieśmiertelna, bo na żywca wolę nie pchać się pod laser ;) Ewentulanie przydałaby się niesamowicie jakaś porada, bo może ja coś źle robię.. :)

Z góry dziękuję :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. nazwa_uzytkownika

nazwa_uzytkownika Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Kody do STAR WARS: The Forse Unleashed?

jak jest ta kula to musisz gripem ją złapać i ustawić te pierscienie tak żeby się na siebie nakładały, wtedy skaczesz z tej platformy na drugą stronę.

4. wilczyca

wilczyca Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

tak robiłam...ale blondynka...usiłowałam wskoczyc na tą platformę z dołu, heh a potem przypomniałam sobie, że to trza z góry ;) Dzięki :)

5. calis

calis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Pozatym kodów na nieśmiertelność nie ma :) Jest za to na wszystkie moce na maxa (KATARN , MARAJADE) i deadly lightsaber (LIGHTSABER) . Ale nie używaj zanim nie skończysz gry bo generalnie po włączeniu tych kodów nie da się zrobić save. Natomiast spokojnie możesz używać kodów na stroje (możesz grać jako szturmowiec albo imperator).

6. wojtas_wb

wojtas_wb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

hej - jestem w tkiem miejscu gry że za pomocą mocy muszę odgąć platformę która jest zakręcona do góry i pulsuje na niebiesko. Gdy już ją odegnę i na nią skoczę to nie mogę doskoczyć do następnego brzegu. Co tam trzeba zrobić?? Próbowałem już różne sposoby....

7. calis

calis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

zapewne mowisz o etapie junkyard. wydaje mi sie ze double jump + dash załatwi sprawe :)

8. wojtas_wb

wojtas_wb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

no tak zapomniałem o dash - dzięki :)

Wczytywanie...

Poleć forum