1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kody live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Giza501, Sierpień 26, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Giza501

Giza501 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem kiedyś mogłem generować kody do xbox live poprzez japońską gre MHF a teraz nie mogę , pytanie czy tylko ja mam taki problem???

2. Lotnik421 Xbox One

3. s1wykam1l

s1wykam1l Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. pabllopl

pabllopl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Puławy
    z tego co sie orientuje kody na 48h dzialaja nadal co jakis czas sa uzupelniane jak sie skoncza przynajmniej kilka dni temu jeszcze dzialaly

5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Nie działają u nikogo.
    Jeśli kody wrócą zapewne ktoś o tym nas powiadomi w tym temacie http://xboxforum.pl/xbox-live-16/kody-48h-wrocily-171355/

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum