1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kody trial na 14 dni ważne do 10 sierpnia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez echo, Lipiec 29, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. echo

echo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na allegro jest duzo aukcji z takim dopiskiem - ''Kody muszą zostać wykorzystane do 10 sierpnia 2013 roku''

Kody są OK i tanie, ale może ktoś wie co oznacza ten dopisek?
    Czy można na nich grać do 10 sierpnia, czy wpisywać je do 10 sierpnia i potem spokojnie bez problemu grać przez nastepne 2 tygodnie?
    Pewnie były już wcześniej takie triale z terminem ważności (wpisywania czy w ogóle korzystania z nich) i ktoś to sprawwdził.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wpisac do 10 sierpnia, potem możesz grać dwa tygodnie, należy pamiętać, że te kody się nie sumują, nabijanie kilka od razu nic nie da i tak będzie 14 dni.

4. echo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki SETH, a wiesz może czy wpisanie po 10 sierpnia ''grozi'' czymś poza zobaczeniem jakiegoś komunikatu - o złym kodzie itp?
    Nastepny wpisze teraz i po 10 jeszcze mi zostanie, jestem ciekaw czy do czegos się przyda czy oddać go komus przed 10 sierpnia :adoration:

5. skrobi2

skrobi2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A czemuż to do 10 sierpnia?

Z tego co wiem to te gody mają ważność nieograniczoną ..

6. echo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    skrobi2 - nie wiem
    ci którzy wstawiają to na allegro maja taki dopisek, prawie wszyscy którzy sprzedaja te kody w niskiej cenie.
    Sam nie wiem skąd je biorą ale piszą że to 100% legal i warto było kupić za parę złotych.

7. Deadpool

Deadpool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie chce wam psuć zabawy w wydawaniu pieniędzy na allegro na to, ale na forum jest tutorial jak owy 14 dniowy trial sobie wygenerować ;p

8. Obrazek25

Obrazek25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    Jak jest pełno takich kodów tanio na allegro to prawie zawsze jest sposób żeby samemu sobie taki wygenerować. Na kody na allegro uważałbym, ostatnio kupiłem kod 14-dniowy, dostałem kod na 2 dni, a koleś jeszcze robił jeszcze jakieś problemy, że niby towar został zwrócony.. Wolę uzbierać 60zł, iść do media po zdrapkę 3-miesięczną i mam spokój :)

9. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak mają ale te 48H a nie 14 dniowe z chipsów...

10. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    No i warto pamiętać ,żę na takich kodach już sobie nie pobierzesz gier za free co 2 tygodnie.

11. artuuro

artuuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli chodzi o stronę z tymi czipsami, to promocja została zamknięta przed oficjalnym zamknięciem :) Miała być do któregoś sierpnia, może właśnie 10, a została zamknięta chyba 24 lipca. Taka wiadomość się pojawia po wejściu na stronę:
    "
    Bummer.
    We're sorry but this promotion has ended.
    Check back again later this year!"

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum