Kojima prezentuje pierwsze ujęcie z trybu Deja Vu w MGS V: Ground Zeroes

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Hideo Kojima podzielił się z nami kolejną porcją wykonanych przez siebie zdjęć. Tym razem możemy zobaczyć m.in. tryb "Deja Vu", który został dodany Metal Gear Solid V: Ground Zeroes na wyłączność dla PS4 i PS3.

Moduł "Deja Vu" pozwoli nam na wcielenie się w "klasycznego Snake'a" z Metal Gear Solid na PlayStation. Tryb ma być swego rodzaju kombinacją najważniejszych wyzwań z MGS.











 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
MGS V zapowiada się bardzo, bardzo ładnie. Nie umiem się doczekać.

P.S. Na drugim obrazku grafika powala :D hehe
 

arial_adriano

Użytkownik
Użytkownik
Classic Snake bez głosu Davida Haytera to już trochę nie to. A poza tym kiedy pierwszy raz usłyszałem o "Deja Vu" to myślałem że będzie to chociaż jeden mały epizodzik z pierwszego MGSa na nowym silniku, a z tego co widzę to będzie to zwyczajnie możliwość zmiany skórki Snake'a na klasyczny i kilka wyzwań związanych z "jedynką" i nic poza tym. Ale może się mylę. Niemniej jednak ciąglę liczę że Kojima kiedyś da zielone światło na Reboot starego poczciwego Metal Gear Solid, co prawda jeden już był, ale moim zdaniem stanowczo za wcześnie i w zbyt małym odstepie czasu od debiutu oryginału, było ładniej, ale bez takich możliwości jakie dają obecne silniki graficzne.
 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
Niemniej jednak ciąglę liczę że Kojima kiedyś da zielone światło na Reboot starego poczciwego Metal Gear Solid, co prawda jeden już był, ale moim zdaniem stanowczo za wcześnie i w zbyt małym odstepie czasu od debiutu oryginału, było ładniej, ale bez takich możliwości jakie dają obecne silniki graficzne.
Też bym zagrał w remake jedynki bo to według mnie to najlepsza część,ale ostatnio przeszedłem starego MGS'a na pc i grało się bardzo przyjemnie pomimo archaicznej grafiki a to jest najlepszy dowód na to że grafika nie jest ważna mimo to i tak bym chciał zagrać w remake na PS4
 

arial_adriano

Użytkownik
Użytkownik
Też bym zagrał w remake jedynki bo to według mnie to najlepsza część,ale ostatnio przeszedłem starego MGS'a na pc i grało się bardzo przyjemnie pomimo archaicznej grafiki a to jest najlepszy dowód na to że grafika nie jest ważna mimo to i tak bym chciał zagrać w remake na PS4
Ok, może nie jest najważniejsza, ale to dość istotna strona każdej produkcji i o ile do oryginału nie mam absolutine żadnych zastrzerzeń, to warto zastanowić się jak epicko mogłaby wyglądać "świerza jedynka" stworzona na miarę tego do czego aspiruje nadchodzący Ground Zeros i Phantom Pain, pod warunkiem że zachowała by swój mroczny, surowy, zimny klimat. Zmiany z resztą nie musiałyby obiąć tylko strony audiowizualnej, myślę że można byłoby rozbudawać również poszczególne etapy gry. dla dobrze wykonanego Reboota tej gry byłbym skłonny kupić PS4. :)
 

Do góry Bottom