Kojima został „zwolniony” z Konami - firma odpowiada

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Konfliktem Hideo Kojimy z Konami żyje w ostatnim czasie cała nasza branża i właśnie otrzymaliśmy kolejną, niezwykle interesująca informację. Aktorka podkładająca głos pod iDroida poinformowała na Twitterze o zwolnieniu znanego dewelopera.

Donna Burke podkłada głosy pod między innymi Shenmue, Shenmue II, Dino Crisis 3, Silent Hill 2, Silent Hill 3, The King of Fighters XII i nawet wcieliła się w iDroida z Metal Gear Solid V: Ground Zeroes.

Aktorka poinformowała na swoim Twitterze, że nie powinniśmy odrzucać Metal Gear Solid V: The Phantom Pain z powodu wyrzucenia z firmy Hideo Kojimy:

„Nie odrzucajcie dzieł Kojimy tylko dlatego, że szefostwo zwolniło geniusza.”
Następnie sprecyzowała wypowiedź dotyczącą samego „geniusza”:

„Tak, ale to było w mediach kilka tygodni wcześniej... To prawda.”
Jest to naprawdę szokująca wiadomość... Chociaż od wielu tygodni mogliśmy się tego spodziewać.

Konami od wielu tygodni potwierdza, że Metal Gear Solid V: The Phantom Pain jest produkcją, którą przygotowuje Hideo Kojima ze swoim zespołem, ale możemy śmiało stwierdzić, że gra jest ostatnim dziełem Hideo Kojimy w uniwersum Metal Gear Solid.

Przedstawiciele firmy poinformowali, że słowa Burke są "kategorycznie błędne"

 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie zwolnienie Hideo Kojimy z Konami jest jak wywalenie Jeremy Clarksona z Top Gear oba te zdarzenia są wielkim ciosem dla fanów.
Mam tylko nadzieję że Kojima nie zniknie z branży gier i nadal będzie tworzył takie perełki jak MGS
 

Do góry Bottom