1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Koledzy nie mogą wejść do sesji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Voust, Listopad 15, 2014.

1. Voust

Voust Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mnie i moich kolegów naszła ochota na zagranie sobie w Gta Online. Lecz wystąpił pewien problem, że gdy jestem w prywatnej grze z *kolegą 1* to *kolega 2* nie może dołączyć(wyskakuje mu coś typu *sesja wygasła* lub *odłączono od xbox live*), a gdy jestem w sesji z *kolegą 2* to wtedy znowu pierwszy nie może dołączyć :ambivalence: :ambivalence: .Miał ktoś może podobny problem i może pomóc go rozwiązać? Dodam ,że sprawdzaliśmy w Forzie Motorsport 4 i jest też to samo :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jeden albo drugi z kolegów ma zamknięty albo ograniczony NAT w modemie do którego jest podłączona konsola, pewnie też często ich wywala z grupy albo mają inne problemy. Muszą obydwaj otworzyć NAT ( tzw. Porty) jak to zrobić krok po kroku jest podane na stronie xbox.com

4. Voust

Voust Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzięki :)

Wczytywanie...

Poleć forum