1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kolejka pobierania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mojer, Styczeń 14, 2011.

1. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    Jak utworzyć kolejkę pobierania. Przypuśćmy że chce sobie pobrać kilka plików (gier, dlc, dodatków). Nie chcę tego robić jak gram w multi a w wolnym czasie. Tzn powiedzmy po 2-3 h konsola by chodziła bez obciążenia tylko do ściągania - jak wiec zrobić by pliki ściągały się w kolejności kiedy ja chcę a nie kiedy konsola chodzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Jak grasz to konsola sama dopasowuje prędkość pobierania czyli żadne lagi Ci nie wystąpią :)

4. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tyle że 6 mega mam dzielone jeszcze na 2 kompy. Chcę wrzucic w kolejkę a dociągę sobie w wolnym czasie. BTW; jak stacjonarny ciągnie powiedzmy 500ks do tego laptop to w BF2 ścinki są niemiłosierne ;)

5. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    O ile dobrze zrozumiałem, to wrzuć to co chcesz pobierać do kolejki, podczas gry nic się ściągać nie będzie. Po skończeniu wyłącz konsole a ona zostanie "włączona" ale tylko dysk+modem więc prądu mało ciagnie a ściąga.

6. adi5052

adi5052 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    heheheheheh kolega chyba pomylił systemy/platformy
    Na xboxie nie ma jdownloadera :D

8. firedragonPL

firedragonPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    zrób tak wejdź do opcji ustawienia konsoli sorki ale dalej nie pamiętam ustaw sobie aby ci pobierało jak niby wyłączysz konsolę i się pobiera a ty w tym czasie możesz iść coś porobić iść na dwór

Wczytywanie...

Poleć forum