1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejna beta z problemami - gracze otrzymują złe kody do testów Need for Speed

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 2, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ostatnio testerzy nie mają łatwego życia. Początkowo wspominaliśmy o problemach bety Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, a właśnie otrzymaliśmy informację, że również w przypadku Need for Speed nie wszyscy zainteresowani mogą brać udział w testach. Twórcy wysyłają do graczy nieodpowiednie kody.

Od kilku godzin trwa proces rozsyłania kodów do bety Need for Speed. Twórcy umożliwiają rozgrywkę chętnym, ale tylko wybrani mogą bez najmniejszych problemów sprawdzać nowe dzieło Ghost Games.

Co należy zrobić, by móc cieszyć się grą? Mieć szczęście lub posiadać dwie konsole aktualnej generacji. Z powodu błędu wielu sympatyków serii otrzymuje kody na nieodpowiednią platformę – przykładowo wybierając podczas rejestracji PlayStation 4, dostajemy kod na Xboksa One.

Sytuacja jest o tyle komiczna, że gracze próbują na własną rękę wymieniać się zaproszeniami... Twórcy oczywiście interweniują i zapowiedzieli, że w przeciągu kilku najbliższych godzin zostanie rozesłana kolejna fala wiadomości.

Spotkaliście się z tym błędem? A może oddajecie się przyjemnej rozgrywce?

2. Lotnik421 Xbox One

3. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    U mnie na szczęście dobry kod doszedł ale cholera net słaby i ściągnie się dziś w nocy dopiero a weekend zajumany przez wesela i pozostaje tylko pn. do testowania :/

4. suavvo

suavvo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gli-vce, Poland
    grałem i się zawiodłem, wygląda jak underground, ale jest słaba i model jazdy jest kiepski. Może to wina bety, może w normalnej wersji, która za kilka dni będzie wszystko spoko, kto wie...

5. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    U mnie wszystko okej tylko ściąga się jak krew z nosa. Korzysta chyba tylko 2% łącza.

6. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja uważam że wygląda jak underground i działa jak trzeba. Gra chodzi płynnie. Fury niczego sobie. Gram z przyjemnością.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jeszcze sie pobiera troche wolno ale idzie

8. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Pograłem i ta gra może robić za definicję słowa "arcade" model jazdy nie może być bardziej uproszczony, nie można zmieniać biegów, bo i tak nie widać na którym się jedzie. Moja Honda zdołała włączyć 7 ! bieg na autostradzie licząc zmiany od startu. Zupełnie jak w wyścigach na telefon. Żałośnie monotonny dźwięk silnika. Grafika ładna ale to smużenie lub ziarno podczas jazdy jest denerwujące. Przerywniki filmowe, soundtrack, modyfikacje i dostępne samochody zasługują na pochwałę. Ogólnie rozczarowałem się i nawet grosza na to nie wydam. To tylko moja opinia.

Nyo_Lc lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum