1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejna fala banów czy pojedyńczy przypadek?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez adiq117, Listopad 5, 2009.

1. adiq117

adiq117 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radzionków
    Na początku chce poprosić moderatora o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu, pisze tutaj bo do tamtego nie mam prawa zakładania tematów.

Nie wiem dlaczego, zostałem dzisiaj zbanowany. Być może za granie z polski, flasha czy granie z kopii.

Normalnie, jak zawsze odpaliłem L4D chciałem pobrać Przetrwanie... loguje mnie do XBL i nagle BAN. ok 30 minut wszystko normalnie, stąd też moje podejrzenia.

Teraz pojawia się pytanie, kolejna fala banów czy też jestem pojedyńczym przypadkiem.

Proszę o wpisywanie się kto ostatnio dostał bana( od tygodnia wstecz do końca kolejnego tygodnia? ), kiedy i przypuszczalnie dlaczego.

Pozdrawiam,
    świeżo zbanowany adiq :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pain

Pain Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    to forum?
    Witaj w klubie ,dostałem dzisiaj po 1h grania w GoW'a

4. Marcinz24

Marcinz24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Roczyny
    Siema i ja zostalem wczoraj zbanowany. Nigdy nie gralem w gry przed premiera. U mnie znajomi juz przed wczoraj napierdzielali w Call f duty Modern Warfare 2 i kuzwa bana nie dostaja a ja nigdy nie gralem przed premiera i jeb ban. Ehh.:(

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jest juz taki watek

Wczytywanie...

Poleć forum