1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejna generacja konsol w drodze?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 11, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jeszcze nie zdążyłem oswoić się z obecną, a Microsoft pracuje już nad kolejną?

Jeszcze niedawno mogliśmy usłyszeć, że jest zdecydowanie za wcześnie, by zaprezentować światu kolejną generację konsol, a co za tym idzie - jest za wcześnie, by wypuścić na rynek PS4 oraz Xbox One. Od tamtego momentu minęło już kilka miesięcy, podczas których paręnaście milionów egzemplarzy wspomnianych urządzeń trafiło pod nasze strzechy. Okazuje się jednak, że Microsoft nie próżnuje i już teraz rekrutuje zespół odpowiedzialny za kolejnego Xboxa. A przynajmniej wszystko na to wskazuje.

Gigant z Redmond szuka mianowicie kogoś, kto określa się mianem "super twórcy", czyli złotej rączki w tworzeniu sprzętu: utalentowanego, nagradzanego za skończone projekty i otwartego na nowe wyzwania. I chociaż nigdzie w ogłoszeniu nie wspomina się o Xboksie Two czy też następcy Xboxa One - nie wspomina się także o tym, że praca dotyczy obcowania z obecną generacją konsol. Pozostaje więc tutaj drobna nieścisłość, a wszędzie tam, gdzie widzimy nieścisłości, od razu pojawiają się plotki. Tak też było i tym razem i sieć wypełniła się domysłami dotyczącymi nowego projektu Microsoftu. Większość z nich stawia na Xbtwo... ach, nie - to określenie już nie jest takie chwytliwe. Pozostańmy więc przy roboczej nazwie Xbox Two.

Czyżby zatem MS przygotowywał się już do kolejnej walki z Sony? I czy konkurencja także przymierza się już do wydania kolejnego PlayStation czy Wii? Nie wiem jak wy, ale ja zaczynam się już powoli w tym wszystkim gubić.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    co za brednie. jak mawiał klasyk ziobro, skoro nie ma dowodów, to znaczy żeś winny(bo je z niszczyłeś).
    tutaj podobnie, skoro nie ma mowy o konsolach obecnej generacji, to pewnie chodzi o kolejną. typowy humbug...

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja pierdziele i teraz nie wiem czy zbierać na XO. Kupię pod koniec roku, a tu za kolejny rok news "Następca Xbox One zapowiedziany!", ehh...

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hehe tu jeszcze nie rozkminiłem czy na 101% chce kupić PS4, a tutaj nowy xbox ma być :).

Jak na chwilę obecną nie chce żadnej konsoli "nowej" generacji.

6. Rob1N

Rob1N Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wcale mnie to nie dziwi. W końcu current geny są tak słabe w stosunku do PC już teraz więc co będzie za te 3-4 lata ?

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Matko, tak było zawsze. Jedna konsola wypuszczona i juz się pracuje nad następną, żeby za kilka lat nie obudzić się z ręką w nocniku. Myślicie że konsola powstaje klika miesięcy? To kilka lat testów, zmian konfiguracji, designu i przede wszystkim marketingu, żeby nakręcić ludzi na zakup.

4 użytkowników lubi ten post.
  8. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jeżeli teraz zaczną prace nad nową konsolą to będzie tak że w 2018 roku będzie nowa konsola z technologią i usługami które są nowościami z 2015. Niech lepiej dopracują technologie tworzenia gier pod nowe generacje żeby były tworzone szybciej i bez błędów

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Wywalili grube miliardy na obecną generację, nawet jeżeli kogoś szukają, to projektowanie oraz dobieranie nowych bebechów zajmie im z 5 lat.
    Czyli nowa generacja wyjdzie mniej więcej w tym samym czasie, w którym zostały zastąpione X360 oraz ps3.

10. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie bardzo rozumiem ich politykę i to że potrzebują tyle lat na stworzenie następnej generacji konsol...
    Producenci podzespołó komputerowych nie potrzebują 5 czy 8 lat na stworzenie nowej odsłony procesora czy nowej generacji procesorów graficznych - a oni konstrułują procesory od samych podstaw, a MS wszczepia tylko gotowe podzespoły, elementy i ew. projektuje pod nie płytę główną...
    Jak tak będą podchodzić do tego to jak stworzą następną generację konsol to także okaże się ona przestarzała już na samym starcie.

No może nie dokładnie to opisałem tak jak chciałem ale zrozumiecie mnie zapewne o co mi biega... :)
    Rozumiem że po skończonym projekcie muszą trwać testy, testy i jeszcze raz testy, muszą napisać nowe oprogramowanie itp. - ale ludzie bez przesady nie powinno to trwać tak długo, bo jak widać na przykładzie ONE to ani nie grzeszy on powerem ani dopracowaniem softweru, a po tylu latach prac nad konsolą powinniśmy otrzymać MEGA WYPAS.

11. BBBB

BBBB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie, bo tamte konsole były lepsze albo na takim samym poziomie jak dobry pc. Te nie dorównują pc za około 2000zł

12. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Czym nie dorównują ? bo nie rozumiem...

13. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Nikt nie pomyślał ze może zaczną prace nad wersja SLIM ?

14. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Dexter ma racje, polać mu. Dział R&D zawsze działa do przodu z myślą o nowych generacjach, więc nie wiem co w tym newsie sensacyjnego....

15. BBBB

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    grafiką, na pc nie płacisz za dostęp do internetu za który i tak płacisz osobny rachunek.

16. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Tylko żeby na Pc mieć tą dobrą grafikę musisz ją zmieniać co rok . A tu kupisz raz na 5 lat i masz spokój. Płacisz za dostęp do neta ? Przeglądarkę masz za free. Za to że płacisz za live masz dostęp do gier za free, myślisz że to że zrobisz z kimś party na live nie kosztuje ? Serwer żeby to utrzymać kosztuje i to sporo... Więc nie gadaj takich bzdur człowieku...

17. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP

No nie przesadzaj, że co roku.. Wystarczy, że raz kupi jakąś dobrą kartę graficzną (do tego inne podzespoły ma dobre) i na pewno nie będzie musiał zmieniać karty co rok. No chyba, że ktoś jest świrnięty na punkcie grafiki - ale to wtedy nawet XO czy PS4 go nie zadowoli w momencie gdzie gry będą po prostu lepiej wyglądały na sprzęcie stacjonarnym.

Komputer stacjonarny - płacę za internet
    konsola - logicznie też muszę płacić za internet + muszę wykupić XBL
    konsola gry za free - jak chodzi o X360 to raz na ruski rok było coś wartego uwagi tak to sama kaszana z XBLA - więc dziękuję za takie gry za darmo..
    komputer stacjonarny - gry za darmo w swoim zakresie.

Więc dla mnie tak i tak komputer wypada lepiej. Kupię grę śmigam po necie. Przecież nie będą w nią 3 lata grał. Bo defakto każdy gra tak max 2 lata o ile dobry multi i później przesiadka na nowszą część (wiadomo zazwyczaj jest to znacznie szybciej). Dla upartego możesz też samemu sobie postawić serwer i grać ze znajomymi. Np. w nieśmiertelny CS 1.6 bądź COD2.

Więc nie mów, żeby ktoś nie gadał bzdur jak nie bierzesz wszystkiego pod uwagę.
    Zresztą takie konsole jak XO, PS4 musiałby mieć kompatybilność wsteczną. Bo dlaczego osoby które zbierały sobie kolekcje na poprzedniej generacji miały by teraz wszystko sprzedawać?
    Na PC też pograsz w gry z ery DOS'a. I tutaj PC też ma przewagę.

Nie wpadli na tak genialny pomysł, że gry które chodziły pod XP nie będą chodzić pod Vista, 7 czy 8..

2 użytkowników lubi ten post.
  18. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Tylko nie bierzecie pod uwage tego ze co wychodzi niwa gra na PC to ma coraz wieksze wymagania sprzetowe. A konsoli tym sie nie martwisz. Moc konsoli to jedno. Widac na x360 jak wygladaly pierwsze gry ktore wychodzily a ostatnie jak no gta czy horizon. Przeskok graficzny igromny. Konsola i jej bedechy te sama. Tego samego spodziewan sie na tej geberacji.
    Pozdro

19. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Od 2008r. dla mnie do grania, to tylko i wyłącznie konsola. Mam dosłownie wyrąbane na to, że graficznie jest gorzej niż na PC, ale przyjemność jaka mi sprawia konsola podczas grania, nie równa się z PC nawet za 12k i więcej.

4 użytkowników lubi ten post.
  20. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Cakt. Zapomnialem dopisac i przyjemnisci jakas daje granie na konsolce na duzym TV z kimen domowym, lezac na kanapie trzymajac nanwygodniejszego pada na swiecie i popijajac piwko :)

21. BBBB

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli taką kartę jak gtx660 będę musiał zmieniać za rok to pomyśl sobie jak gry będą wyglądały na twojej konsoli. Dostęp do gier za free, ale na pc są promocje, że masz gry też za darmo np. bf3, civilization 5, mafia 2 i jakieś platformówki typu bid tylko trzeba szukać poza tym humble bundle gdzie płace do 20$ i mam takie gry, które ty na gwg będziesz miał za 2 albo 3 lata. Nie wiem co ty masz z tym party na live skoro, ściągasz ts3 wbijasz na jakiś większy kanał, prosisz admina o swój pokój z hasłem i dostajesz go za darmo.

Takie argumenty są najlepsze. Nie wiesz jak podpiąć tv, kino domowe i pada do pc? Nawet jak ci windows przeszkadza to dajesz uruchamianie na starcie steam'a i widok interfejsu jak w steam box( obsługuje pada za 40zł).

Wczytywanie...

Poleć forum