1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejna gra, którą ukończymy w jeden wieczór

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez $evik, Marzec 9, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. $evik

$evik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A tą grą jest... Homefront!

Official PlayStation Magazine opublikował recenzję nowego shootera autorstwa Kaos Studios. Została ona zwieńczona wysoką oceną - 83%, choć może martwić fakt, że grę da się ukończyć w zaledwie pięć godzin.

Jednak autor recenzji nie uważa długości kampanii za duży problem. W tekście czytamy, że rozgrywka w "Homefront" prowadzona jest w szybkim tempie, dzięki czemu nie nudzi się ani przez chwilę. To ponoć wystarczająca rekompensata za zaledwie pięciogodzinny single player.

Pamiętajmy, że "Homefront" poza kampanią dla pojedynczego gracza będzie zawierał także dość rozbudowany tryb multiplayer, który powinien zdecydowanie wydłużyć żywotność gry.

"Homefront" trafił to tłoczni w miniony piątek, 4 marca. Jego premiera odbędzie się już za tydzień, 15 marca, w wersjach na PC, X360 i PS3. Gra ma spore szanse na sukces - jej wydawca, koncern THQ, donosi, że cieszyła się sporym zainteresowaniem, jeśli chodzi o zamówienia przedpremierowe.

źródło : Kampania w "Homefront" na pięć godzin - Wiadomości - Onet.pl Gry

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I dobrze, że poświęcają więcej czasu, energii i pieniędzy do stworzenia dobrego multi, niż długiego Singla.

Nikt w dzisiejszych czasach nie szuka FPS-a którego przechodzi się przez miesiąc albo dwa. Część graczy w ogóle nie rozpoczyna trybu kampanii, dopóki nie rozkręcą się w multi ;].

4. voolt

voolt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja szukam takich Fps-ów więc się z Tobą nie zgadzam ,jak dla mnie multi to tylko dodatek

5. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przecież w dzisiejszych czasach 5-6h w singlu to normalka
    nic nowego...

6. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Jak to się mówi, gusty i guściki. Jeden lubi długą kampanię, drugi dobry multi - niestety wszystkim dogodzić się nie da i trzeba coś poświęcić. Ja lubię zarówno dobry single - nie musi być długi, ale musi mieć dobrą fabułę i wciągać. A multi, jak to mówi - aby dawało dużo możliwości, dużo trybów.

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jeśli multi będzie na prawdę dobre, to krótki single mi na pewno nie będzie przeszkadzał :)

8. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Ujmę to tak - nikogo nie obchodzą dziwacy grający w te same gry od dekady. Nie masz pojęcia skali, w jakiej toczysz swoje fanboy-owskie wojenki. Ta gra sprzeda się lepiej, niż cały ten śmieszny CS przez ostatnie 5 lat. I nie zmieni tego fakt, że ktoś tam kto gra w CS'a nie kupi tej gry... Who care ?!

Ponadto zmień forum, bo męczące jest czytanie w każdym temacie Twoich postów o tym, jakie to PC jest lepsze od konsoli i jakie to te nowe gry są casual-owe...

Pozdrawiam zatwardziałych Cs-owców którzy z zaciśniętymi pośladkami próbują odpalić swoje blue-screenowe gierki na Win 7 ;>.

9. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Sam kiedyś sie jaralem CS,ale po czasie znudzilo mi sie..
    Sami cheaterzy,same debile itp.
    Cod jest o wiele,wiele lepszy,H3X jakbyś zagrał na multi w coda to byś zmienił zdanie..

A co do singla to już normalka..
    Zresztą lepiej sie wziasc najpierw za singla,a potem za multi bo jak już multi wciągnie to sie zapomni,ze w tej grze jest single :p

10. Gears6542

Gears6542 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Dokładnie szpaner, wreszcie ktoś to napisał :p Co do tematu to nic nowego, dla mnie liczy się głównie multiplayer a w tej grze ma być ponoć dobry.

11. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    śmieszny jesteś 90% graczy szuka świetnej kampani to z kampani zawsze każdy pisze recenzję każdy żali się jeśli jest zła a jeśli dobra to chwali multi jest tylko dodatkiem bo w co 2 grze mamy to samo, owszem takie multi jak w cod jest dobre nie bez powody są takie ligi jak esl i w nich występuje cod ale kampania też jest ważna i przydało by się chodziarz te 20h

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    W związku z tym że post mój poprzedni został usunięty - napisze jeszcze raz - szkoda że tylko ok. 5h bo zapowiada się dobra alternatywa do kopii kopii kopii Call of Duty

13. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Panowie, nie róbcie offtopu.

14. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Dla mnie krótkie gry to jest to. Nie mam ambicji przejść wielogodzinnego Dragon Age bo w połowie zwyczajnie sie nudzę i mam zamiar wymienić tą gre. A w CoD-y czy MoHy moge grać wiele razy za każdym podejściem dostając pełne akcji i reakcji misje.

15. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    5 godzin to stanowczo za mało,nawet na dzisiejsze czasy gdzie króluje multiplayer.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum