1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejna obniżka Xboksa One w Wielkiej Brytanii

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 23, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Brytyjczycy tuż przed premierą Fify 15 i Forzy Horizon 2 mogą nabyć konsolę ósmej generacji Microsoftu w obniżonej cenie. To naprawdę dobry moment na przecenienie urządzenia!

Xbox One w wersji bez Kinecta został przeceniony na 329 funtów (około 1752 zł) z 350 funtów (około 1858 zł). Teraz w tej cenie otrzymamy dodatkowo cyfrową wersję Fify 15.

Zaprezentowane ceny nie są atrakcyjne dla Polaków, bo zainteresowani gracze mogą nabyć urządzenie Microsoftu w podobnej lub niższej cenie. Jest to spowodowane wysokim kursem brytyjskiej waluty.

Mimo wszystko jest to dobra informacja, ponieważ Microsoft reaguje na bieżące wydarzenia i stara się kolejnymi obniżkami skłonić niezdecydowanych graczy do swojej maszyny. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1678
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Buehehehe. Nawet jakbym zarabiał tyle i zarabiam tylko, że w funtach to w ich cenie. Kupiłbym ze 3 xboxy bez kłopotu.. (nawet jakby kosztowały 400 funtów) i nadal miałbym kasę "na życie" :)

Ale na ZLOTY realia tak nie jest...

4. kamilradom1910R

kamilradom1910R Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    No niestety takie mamy realia, że u nas to Tylko garba się dorobisz. W Wielkiej Brytanii śmiało mógłbym co miesiąc kupować nową konsolę i nawet bym tego nie odczuł, a Tutaj co najwyżej na raty można wziąć i to też nie za bardzo bo nie wiadomo co jutro będzie :)

5. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Racja... ja wziąłem na raty :p
    Ale co zrobić ? Zawsze ktoś Ci może wyjechać z tekstem: "Nie pasuje ? To wysuwaj na Wyspy..."

6. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Można już Xbox One tam taniej kupić niż 329f. Obniżki będą i wcale mnie to nie dziwi, nawet u nas jak konsola kosztuje na starcie 1699zł z dwoma grami to logiczne, że stać ich jeszcze na obniżenie tej ceny...Myślę, że Microsoft poszaleje na święta.

7. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Nosz kurw@ ich w **** z@*******ona mac. I niby jak w takim kraju zostac i ciulac pare miesiecy na male pudelko ? (bo przeciez nie dam calej wyplaty miesiecznej za jednym zamachem). Takie wiadomosci umacniaja mnie w przekonaniu ze po szkole obowiazkiem jest szukac pracy za wszelka cene w cywilizowanych krajach,chocby ciulac po pare miechow sezonowej
    Dziwna rzecz jeszcze ,dlaczego wszelkiej masci żywnosc jest stosunkowo droga,a wszelkie zabawki elektroniczne i samochody sa w smiesznych dla nich cenach? Paranoja w tym swiecie

1 osoba to lubi.
  8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Taa ja zarabiając np. 1600zł nadal nie mogę sobie pozwolić na taką konsole a taki Brytyjczyk robiąc to samo dostaje 1600F i on możne sobie pozwolić na taką konsole i jeszcze ile gier kupi do tego a w portfelu sporo jeszcze zostanie, to są chore polskie realia, ale patrząc dalej np w chinach taka osoba dostaje 35$ wiec i tak my nie mamy najgorzej.

Jedyne co mogło by poprawić naszą sytuacyjnie to przejście na euro ale nie w przeliczeniu a 1zł=1E co nie nastąpi.

2 użytkowników lubi ten post.
  9. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    1-1 nigdy tak nie zrobią. Zbyt mała wartośc złotego.

Co do promocji, to ja czekam do grudnia, myślę, że swobodnie za 1400 uda się wyrwać sprzęcik w tej cenie wówczas.

10. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
  11. KAF4R84

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
  12. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    toż to ulubiony tekst moderatorów tego forum! :D

1 osoba to lubi.
  13. KAF4R84

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Skoro tak mówisz...
    Ja tu za krótko jestem, by móc coś sensownego na ten temat stwierdzić :p

14. Matek17

Matek17 Banned Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    I jak zwykle pojawia się płacz jakie to my tu realia mamy w Polsce. Ludzie uzmysłówcie sobie, że Wielka Brytania to potęga gospodarcza, jest bogatym krajem w przeciwieństwie do Polski. Zanim Polska chociaż zbliży się do poziomu UK minie jeszcze kupa czasu... Tego nie da się zrobić od tak...

Swoją drogą jeszcze trochę i chyba sam się skusze na konsole nowej generacjii bo ceny nie są aż takie straszne. Ceny PS3 i X360 w swoich podobnych okresach kosztowały chyba dużo więcej o ile się nie mylę.

15. krzys1190

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    O ile mnie pamięć nie zawodzi to Ps3 utrzymywało cenę bardzo długo i to dość wysoką za to taki Xbox 360 szybko potaniał ja w roku 2009 kupiłem swojego pierwszego falcona za 800zł

16. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    Mi się wydaje, że na Święta to nasze sklepy wyczują okazję i nawet jak MS obniży cenę to sklepiki ją utrzymają uzyskując większą marżę a popyt i tak będzie bo jak ktoś zaplanował prezent na Święta to pewnie go kupi o te 200 zł drożej powiedzmy niż się spodziewał. Lub pomyśli, że taka cena jest od początku i już na taką się nastawił.

17. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    A czy ktos sie zastanawial o ile jest drozsze zycie w UK ? Jak dla mnie takie porownania sa troche bez sensu :)

18. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Jeżeli wprowadzą euro w Polsce to połowa narodu dostanie wypłatę w jednym papierku a na kontach będzie widniało smutne 300 - 400 co tak motywuje do pracy, zważając na stare przyzwyczajenia, że połowa kraju wpadnie w deprecjację

19. krzys1190

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dlatego pisałem 1zł = 1E

Porównania są z sensem, kolega zarabia dokładnie 1800F, życie + opłaty go kosztują 800 a tysiaka odkłada co miesiąc już nie pisze o premiach. Po 2 latach ma na koncie już sporą sumę a ty w PL zarabiając 2000zł spróbuj odkładać tysiaka na konto co miesiąc, i wcale mu na nic nie brakuje.

Są oczywiście produkty droższe i tańsze bochenek chleba 2F czyli ~10zł gdy u nas 2zł ale t-shirt z przeceny (a tam to norma ze się zmienia co tydzień moda) 3F gdy u nas podobny jakościowo 70zł i to na rynku bo w sklepach 100+

Oczywiście przeliczenia zł na F niema sensu, na to trzeba patrzeć inaczej 1=1 dlatego uważam że jesteśmy robieni od tyłu bo za tą samą prace nie stać nas na te same produkty i by było tragiczniej nie jeden z nas tu ma lepsze wykształcenie od takiego Brytyjczyka a nie jesteśmy za przeproszeniem jakimś murzynem z Afryki co może skończył podstawówkę.

Sęk w tym że przyszłość nie wygląda kolorowo a coraz gorzej.

20. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Jeśli kolega zarabia więcej niż minimalna krajowa to musi mieszkać w Londynie czy innej większej aglomeracji gdzie koszty życia są o wiele większe niż w innych rejonach - jednak większość ludzi zarabia te 6.30 na godzinę i w życiu nawet z nadgodzinami nie uzbierają 1800. Druga rzecz to koszt wynajmu. Ja płacę za dom 550f na msc i to w rejonie gdzie jest naprawdę tanio względem Londynu. W stolicy 1000 i więcej. Chyba że mieszka w jakimś flacie z 10 innymi osobami na kupie i wychodzi mu taniej. Ale nie nazywamy tego wtedy życiem tylko egzystowaniem w połączeniu z ciułaniem każdego grosza. Głupie wyjście do restauracji to 50f (nie maca czy burger kinga) ubezpieczenie auta to krocie chyba że jeździsz komunikacją miejską i chronisz naturę oraz swój portfel. A chleb kupisz za 1-1.5f. Przelicznik 5 zł do 1f jest najbardziej chybiony a czy 1-1? Najlepiej wychodzi taki w którym oceniasz ile da się kupić za Twoją godzinę pracy. Ja w godzinę zarabiam np na około 25 litrów mleka ;P

21. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Ale jakimsdziwnym trafem konsole,telefony,samochody kosztuja tyle co u nas,czyli w przeliczeniu 5 razy taniej. Więc ja zarabiam jednego XONE na miesiac,a przecietny anglik 4-5 XONE'ów. Paranoja

Wczytywanie...

Poleć forum