1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejna odsłona Assassins Creed zostanie wydana przed końcem 2012 roku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Fuks, Grudzień 8, 2011.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Kolejna odsłona Assassins Creed zostanie wydana przed końcem 2012 roku. Potwierdził to Yves Guillemot, czyli prezes firmy Ubisoft, podczas konferencji telefonicznej z inwestorami. Oczywiście informacja nie jest zaskoczeniem, bo wydawca dawał wcześniej sygnały odnośnie takich planów. Niestety, szczegóły następnej gry o walce Templariuszy i Asasynów są nieznane, lecz po obejrzeniu Assassin's creed Embers
    (filmu animowanego stworzonego, po to aby wiadomo było co dzieje się ze starym Ezio)
    najprawdopodobniej akcja będzie działa się na dalekim wschodzie, czyli w orientalnych klimatach (Chiny lub mniej prawdopodobnie Japonia).

Guillemot zapewnił, że w przyszłym roku dostaniemy pełnoprawną część marki, o której dowiemy się więcej w nadchodzących miesiącach. Z wcześniejszych komentarzy wiemy, czego mniej więcej można spodziewać sie po grze. Ubisoft zamierza powiązać jej wydarzenia z przekonaniem o tym, że w 2012 roku nastąpi koniec świata. Nie wiadomo czy produkcja pokaże finał wątku o Desmondzie, czy to właśnie o nim będzie cała ta gra...

Jest szansa na to, że otrzymamy grę zatytułowaną Assassins Creed III. W przypadku dwóch ostatnich części serii (Brotherhood, Revelations) rozwinięto niejako poboczny wątek włoskiego zabójcy Ezio. Trzeba pamiętać też o tym, że w przyszłym roku Ubisoft chce przenieść serię na nadchodzącą konsolę Wii U. Bardzo możliwe więc, że nowa produkcja trafi na cztery platformy.

Potwierdzenie kolejnej części Assassins Creed jest dobrą strategią. W ten sposób Ubisoft zapewnił inwestorów o dalszym rozwoju tak dobrze sprzedającej się serii i przy okazji pokazał fanom, że za rok nie zostaną na lodzie. Wydawca nie może jeszcze mówić o następnej grze, bo w najbliższych tygodniach trzeba skupić się promowaniu na Assassins Creed: Revelations. Zainteresowanie tym tytułem jest podobno ogromne, widać to po zamówieniach przedpremierowych, których było więcej niż w przypadku Brotherhood. Ubisoft podchodzi jednak ostrożnie do szacunków sprzedaży tej produkcji i przyznaje, że może ona być niższa w porównaniu do ubiegłorocznego hitu.

Podczas zakończenia AC Revelations możemy zauważyć ojca Desmond`a który otwiera drzwi od furgonetki i nagle widzimy przez bardzo krótki czas krajobraz nowej lokacji. Poprzez zanalizowanie owego krajobrazu można przypuszczać że akcja będzie rozgrywać się w Chinach lub w kraju kwitnącej wiśni.

Źródło:http://www.assassinscreed.pl/news.php?readmore=558

2. Lotnik421 Xbox One

3. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    AC III w chinach lub japoni ?? Jakoś dziwnie mi się widzi ciągle żółtków . Ciekawe jak zrobią gre bo nie potrafie sobie wyobrazić skakania po wieżowcach , i walki na miecze w 21 wieku

4. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Ja mam tylko nadziej że to już będzie całkiem nowa historia. Nie będzie desmonda i nawiązania do templariuszy. Nowa historia(wydarzenia w Japonii czy Chinach) były by świetnym odświeżeniem serii.

5. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Były już dwa wątki na ten temat więc nie wiem po co trzeci? Co do tematu to w Revelations zmian jest dużo, ale fabuła się pogorszyła (tak jak i długość gry).

6. ///

/// Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Szykuje się fajne odświeżenie serii. Assasinów nigdy za dużo. Fajnie, że nie każą tak długo czekac na nowe części.

7. radek1348

radek1348 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    0 zmian? Jeśli masz na myśli silnik to po co go zmieniać ? przecież jest dobry. Tu chodzi tylko o fabułę, żeby była kontynuacja. np taki CoD tam jest zero zmian bo by coś w multi mogli lepszego dać. Tak to lubie CoDa np 4 i 6 bo jest fajna fabuła.

8. ///

/// Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dokładnie silnik jest klasą samą dla siebie.

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Żaden news, żadna aktualność, parę miesięcy przed premierą revelations było o tym wiadomo, że chcą zakończyć fabułę Desmonda przed zakończeniem 2012 roku w realu. No nic, trzeba będzie odkładać kasę na kolekcjonerkę, może w AC III dadzą replikę ukrytego ostrza :D

10. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    robią już z AC chłam jak cody,fify,pesy co rok jedno i to samo tylko troszkę ulepszone
    rzygać się chce

11. Shparag

Shparag Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Redmond
    Najwzniejsze zeby odswiezyli gre bo od AC II to juz taki odgrzewany kotlet(ale nadal bardzo smaczny) z tym ze Chiny badz Japonia to jak dla mnie totalna abstrakcja i bzdura no ale wszystkie znaki na niebie wskazuja ze to bedzie Azja

P.S
    Jak mozna stwierdzic ze na tych załaczonych obrazkach znajduja sie Chiny badz Japonia?

12. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    A ja tak delikatnie z innej beczki to zastanawiam się o co do cholery chodziło w dodatku Da Vinci z Brotherhooda?! W Revelations nie było ani wzmianki o tych koordynatach podanych w świątyni (co nie ukrywam trochę mnie zawiodło bo to było dość ciekawe zagranie od Ubi).
    A co do kolejnego AC to ja tam się cieszę że wydają je co rok. Cała historia mnie bardzo wciągnęła a gra sama w sobie jest boska. Fakt że Revelations nie bije po oczach długością rozgrywki, ale za to multi jest o niebo lepsze niż te w Brotherhoodzie. Momentami jednak wydaje mi się że większą uwagę poświęcili pudełku od wersji NEXUS niż nowościom i smaczkom w grze.... ale nie ma co - opakowanie jest boskie :D

13. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Masz malutkie pojęcie o tym, czym jest silnik. Akurat AC od 2007 roku jedzie na tym samym i z roku na rok wygląda coraz gorzej. Wiem, że dla kogoś kto gra na Verbatimach za 4zł to jeden kit, ale fakty są takie iż gra wymaga zmian, wielu zmian... Przede wszystkim system walki, który jest tragiczny. Skoro walczymy tutaj głównie bronią białą w zwarciu to przydałby się system z jakiegoś dobrego slashera. Ubisoft mógłby też zadbać o większy realizm i przywiązanie do detali, bo rzygać się chce jak w każdej części sklepy, gildie czy modele postaci są identyczne. Fabularnie też gra mocno leci w dół.

Jeśli chodzi o zmiany w Revelations względem poprzednich to można je policzyć na palcach jednej ręki. Tym samym jest to pół produkt względem II części za pełną cenę. Widać, że Ubisoft odcina kupony, a jedyne co mają w planie to pogrzebanie serii tak jak kiedyś Księcia Persji. Jeśli będzie to pełnoprawna część III to niech zmienią silnik, bo 5 lat na tym samym to już przesada. Jeśli to będzie kolejna część nawiązująca do II to szykuje się odgrzewany kotlet.

14. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Pierdzielisz głupoty. Jest kilka fajnych nowości w Revelations, na pewno potrzeba przynajmniej 2 rąk by je policzyć dynamiczniejsza walka, hak, miasto, tower defence, przeorganizowanie ekwipunku itp.... Ponadto Revelations miało zakończyć wątki od ACII w historii EZIO (nie Desmonda, to co innego) fabularnie dla mnie bardzo fajna mała trylogia wyszła. Przyjemnie się grało we wszystkie części i to się liczy. Walka też całkiem fajna, nie wyobrażam sobie slashera w AC skoro asasyn to asasyn a nie hayabusa z NG czy Kratos z GoW. Walka z przeciwnikami jest według mnie dobra, mamy kontry, taktyczne ucieczki i broń dalekiego zasięgu. Sam system walki też jest ok i nie zmieniałbym go.

15. Dr R.I.P

Dr R.I.P Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dlugosc rozrgrywki jest ktrotka? Chyba mamy wirtuozow pada. Nie rozumiem ludzi, ktorzy graja w gre napieprzajac tylko watek glowny. Od questa do questa. Do tego jest cos takiego jak sto procent synchronizacji, i na prawde watpie byscie w biegu ciagle "setke" zaliczali. Pozbieranie kartek, aby zdobyc zbroje. Fragmenty odblokowujace wspomnienia Desmonda. Tower defence i szkolenie assassinow do rangi mistrza, zadania gildii i zabawa z ladunkami, odbudowa miasta. Jest co robic, wiec teksty ze gra krotka jest bzdura. To nie jest GoW gdzie idzie sie do przodu i nic poza tym, gdzie mozna wtedy mowic o dlugosci fabularnej.

Tapnięte z HTC Desire Z

16. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Yyy, a co ma silnik do tego ?

Nawet nie macie co się spodziewać nowego enginu, sam engine robi się z rok a oni mają wydać grę w rok więc... Będzie to samo tylko dodana paczka zapałek.

17. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Drogi Modermistrzu, nie chciałem po prostu cytować całego postu :) Więc dodałem 3 kropki.

18. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    prosze,nie porównujcie assasina do codów,bo to drugie to naprawde jest prawdziwe GÓWNO

19. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Nie rozumiem Was. Call of Duty może wychodzić co rok pomimo zeru zmian ale trzyma poziom, a jak Assassin's Creed tak samo robi to już jest źle ?

20. Yoshiv

Yoshiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włocławek
    Jezu czy na Xboxforum wchodzą sami idioci? Co, jak Chiny lub KKW to od razu 21 wiek? Określenie feudalna Japonia bądź dynastie chińskie (których było kilkanaście) są Wam obce? Może w tych czasach będzie się rozgrywał AC III?

I tylko ignoranci nazywają Azjatów mianem żółtków, wpienia mnie takie gimnazjalne zachowanie.

Pozdrawiam, student koreanistyki na UAM w Poznaniu :).

21. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie, nie trzyma.

ACR w porównaniu do ACB był po prostu słaby. Fajnie, że są nowe dodatki oraz zmiany, ale poziomu nie trzyma.

Wczytywanie...

Poleć forum