1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejna odsłona Call of Duty jeszcze w tym roku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Luty 10, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Ktoś jest zdziwiony?

Bobby "Chciałbym Wydawać CoD-y Codziennie" Kotick pochwalił się swoimi planami dotyczącymi kolejnej odsłony flagowej serii Activision. I nie jest to w żadnym razie wielkie zaskoczenie, bo chyba większość z nas spodziewała się, że kolejna odsłona Call of Duty pojawi się jeszcze w tym roku.

Informacja została potwierdzona podczas konferencji, w której udział brał szef Activision, ale nie podano żadnych informacji mogących wskazywać na to, z jaką podserią będziemy mieli do czynienia. Być może będzie to Black Ops 2 tworzony przez Treyarch i wydany w okolicach listopada. A może jakaś nowa odsłona?

Na szczegóły niestety musimy poczekać.

Azura: Zaczynam wymiotować już ta serią, telenowela w branży gier...

Źródło: Click!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    O fajnie kolejny call zawsze to jakaś nowość. Na bank będziemy jedli kotlety;)

4. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Czytając o kolejnym COD mam wrażenie że cofamy się do czasów pegazusa gdzie była jedna gra z numerkami 1-1000000 na jednym kartridżu a poszczególne części gier różniły się tylko kolorami plansz i ułożeniem przeszkód... Fani serii pewnie się ucieszą i Boby również z tego że będzie miał dodatkowy grosz w kieszeni za to samo po raz e"n"ty

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Mnie tam każdy CoD cieszy, jestem bardzo ciekawy fabuły (czy tym razem będzie to Black Ops 2), multiplayera... Gra jest świetna, tylko przez graczy typu 7-letnie dzieciaki ma ch*jową opinię.

6. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Jak się nie postarają nie będzie dobrze w przeciągu 2ch tyg przeszedłem CoD : black ops , mw2 , mw3 i troszke mi sie juz przejadła saga CoD .

7. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    black ops dla mnie jest kijowy... najlepszy to mw2/3

8. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Fakt fabuła jest ciekawa nie powiem ale nie samą fabułą gra żyje a w dzisiejszych czasach każdy chciał bym czegoś nowego jeżeli chodzi o kolejna część danej gry. Porównaj postęp jaki został dokonany między grami COD MW aż do COD MW3 (po przez COD MW2 oraz COD BO) praktycznie żadne ten sam silnik itd. A porównując ich konkurenta BF przełom między częściami jest kolosalny a to co dokonali między BFBC2 a BF3 sam możesz ocenić.

PS. Mam nadzieje że zaraz nie skoczą na mnie ludzie którzy bez COD wytrzymać nie mogą i gryzą wszystkich jak tylko usłyszą jakieś złe słowo na temat tej gry.

9. MartiiPL

MartiiPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    Jak cod to tylko nie od treyarch chociaz waw było cakiem ok

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja bym raczej się nastawiał na Black Ops 2. A tak w ogóle to: Trolling party czaaaaas zacząć!

11. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Za preproszeniem *******icie!! Gra jest dobra. Najlepiej się sprzedaje. Ja będę zawsze kupował cody! Jak powrócą do 2 Wojny to już w ogóle będę ich miłował. Jak by tak się stało to by odnieśli z pewnością sukces i za nimi poszedł by BF i MOH bo zawsze tak było. MOH był dobry gdy robili gry o 2 wojnie.

12. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    Przepraszam ale pamiętajcie że Cod od Treyarch to nie tylko kampania multi ALE ZOMBIE zombie starcza na bardzo długo praca zespołowa easter eggi ciągłe ustawki dziś pobijemy rekord to jest to wdg mnie ZOMBIE ZASŁUGUJE na własną grę od Treyarch

PS TEN typ wygląda jak detektyw monk

13. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po raz kolejny dla ciebie jest dobra dla kogoś nie. Najlepiej się sprzedaje mało mnie rusza sukces wydawców i nie oceniam gry po liczbie kupionych egzemplarzy. Nie ma co się oszukiwać Activision trochę już przesadza z tą grą nie ma roku bez nowego COD'a który różni się od poprzednika tylko kampanią (sporo grałem w COD'a 4 w mw 2 odstawiłem po może 30h a po opiniach moich znajomych o MW3 nawet nie mam zamiaru kupować)

14. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    MW3 nie byłem w stanie przełknąć, kampanii nie skończyłem, na multi trochę pograłem i po godzinach spędzonych na MW2 mogę stwierdzić, że jak komuś przejadła się "2" to "3" nie warto odpalać.
    Trochę inne podejście mam do produkcji treyarch,kampania ciekawa, multi prezentuje się inaczej, a zombie dodaje uroku ;]
    Dlatego mam nadzieję, że nie skończy się jak z mw3.

15. Bolcman

Bolcman Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Silesia
    Każdy ma swoje zdanie.
    Jak dla mnie Treyarch wypuścił crap w porównaniu z MW2. Tylko tryb zombie go ratował. Ale ileż można grać w zombie???
    Mam nadzieję, że Treyarch nie zrobi BO2 tylko wyjdzie nowa część.

16. d2darkness

d2darkness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi też ten black ops niezbyt pasował.
    Nie pasuje mi multi tylko, reszta ok ale wiadomo kwestia gustu.
    Denerwuje mnie zabijanie wrogów mam wrażenie że są wytrzymalsi niż w innych częściach no i ponoć powinno się bardziej w nogi strzelać niż w klate, nie wiem czy to mit czy co .

17. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Black Ops 2 <3 Black Ops (1) było wysmienite. Rekordy w zombie.. Do tej pory gramy z kolegą na split-screen i jest świetna zabawa. Multi mhhh coś pięknego . Kampania też ujdzie no ale krótka.. Na nowym Call Of Duty (MW 3) też się nie zawiodłem . Jeśli w Black Ops 2 powrócą Zombie i dopracują trochę tryb multiplayer to moim zdaniem must have ^^ .

18. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Mam nadzieję, że to nie będzie Black Ops 2, tylko coś zupełnie nowego. Po pierwsze, Black Ops miał rewelacyjną kampanię i jakakolwiek jej kontynuacja byłaby czystą profanacją, a dwa - tasiemiec w tasiemcu to nic dobrego. To nie Incepcja, panowie z Acti.

19. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Ja mam nadzieje że seria CALL OF DUTY szybko się nie skończy. Kocham grać w coda. Mówili coś producenci o powrocie do okresu 2 WŚ. Może. Ja czekam na nowego coda!

20. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Jak dla mnie to mogą wydawać te COD'y co roku, sam ściągnę i przejdę, ale na miłość boską nie nie oczekują za to ponad 200zł...
    Niech sprzedają je tylko cyfrowo po 80zł i będzie dobrze.

21. Filemon666

Filemon666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie najlepszy COD to Black Ops i licze na druga częsc.
    Tryb zombie mozna grac non stop i sie nie nudzi ciagle pobijanie nowych rekordow, mappacki nowe bardzo rozbudowane starczaja na dlugie godziny grania. Napewno kupie druga część i wszystkie mappacki jesli wyjda gra napewno bedzie warta wydania tych pieniedzy :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum