1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejną odsłoną popularnego cyklu strzelanek Activision będzie Call of Duty: Ghosts 2?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 29, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Serwis informacyjny Fraghero jest źródłem informacji dotyczących nowej odsłony Call of Duty. Wiele wskazuje na to, że w tym roku przyjdzie nam zagrać Call of Duty: Ghosts 2 od studia Infinity Ward. Czy na taką odsłonę serii czekaliście?

Jeżeli tylko doniesienia z brytyjskiego magazynu Games TM okażą się prawdziwe, to najnowszą odsłoną komercyjnej serii Call of Duty okaże się kontynuacja średnio przyjętego Call of Duty: Ghosts.

Lutowy numer magazynu Games TM uchylił rąbka tajemnicy na temat Call of Duty: Ghost 2, które ma być rzekomą, tegoroczna odsłoną popularnego cyklu strzelanin. W publikacji znalazł się tekst dotyczący najbardziej oczekiwanych premier tego roku, gdzie wśród listy tytułów autor wymienił konkretnie właśnie Ghosts 2.

Co jeszcze ciekawsze, tytuł miałby zadebiutować na rynku już w listopadzie tego roku, co pokrywa się ostatnim komunikatem Activision w sprawie swojego planu strategicznego na ten rok.

Zgodnie z cyklicznym planem wydawniczym tej serii w tym roku za grę odpowiedzialne jest studio Infinity Ward. Należy jednak zadać sobie pytanie, czy aby na pewno gracze oczekują kontynuacji Call of Duty: Ghosts? Wielu sympatyków serii z pewnością oczekiwałoby odświeżenia wizerunku cyklu, albo przywrócenia do łaski marki Modern Warfare.

Poniżej możecie rzucić okiem na wspomniany wycinek z magazynu Games TM, gdzie wspomniano o Call of Duty: Ghost 2.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jaki badziew by to nie był ludzie i tak kupią, ja kupię dopiero jak będzie coś ala II wojna św, inaczej dziękuję postoję :)

4. Killroy

Killroy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak się piszę lub przepisuje artykuł to trzeba najpierw sprawdzić, czy jest on prawdziwy a nie takie bzdury wypisywać. COD Ghost nie został zapowiedziany a numer, który przywołujecie Games TM ukazał się 3 miesiące temu temu i był o przewidywaniach i życzeniach autorów co do możliwości wydania różnych gier 2016 roku. Co nie znaczy, że może COD Ghosts się ukaże w tym roku.

5. Uve xxl

Uve xxl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oświęcim
    A mi się tam ghost podobał (dzisiaj wreszcie skończyłem) fakt faktem nic odkrywczego ale i tak grało się przyjemnie
    Więc ghost 2 jak dla mnie spoko :)

6. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jak dla mnie jak ok - ghost to jedna z serii w którą przegrałem najwięcej godzin wiec myślę że ghost 2 również będzie dobrą odsłoną serii

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Flash - Modyfikacja oprogramowania konsol Xbox 360 Phat/Slim - lt3.0/LTU/LTU2/RGH1.2/RGH2.0

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Najgorszy możliwy CoD jaki powstał. A zaraz po nim MW3 i AW. Czyli tegorocznego CoDa sobie odpuszczę i w sumie dobrze. Zaoszczędzi się na coś pożyteczniejszego :)

Wczytywanie...

Poleć forum