1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejna ofiara mrozów: Ridge Racer Unbounded wpada w poślizg

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 13, 2012.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Opóźnienie może i wielkie nie jest, ale ci, którzy czekają na nową odsłonę Ridge Racer, będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

[video=youtube_share;UIVDXYW_7yA]http://youtu.be/UIVDXYW_7yA[/video]

I wytrzymać dodatkowy miesiąc bez Ridge Racer Unbounded, gdyż właśnie o cztery tygodnie przesunięto premierę. Niby niewiele, ale dla zniecierpliwionych - prawie jak wieczność.

Ale czy są tacy na sali? Ridge Racer Unbounded nie zapowiada się tragicznie źle, ale na hicior chyba nie ma co liczyć. Jak dostaniemy solidny tytuł, to już będzie dobrze. Czy tak się stanie, przekonamy się 30 marca - to nowa data premiery.

A czemu właściwie zdecydowano się na opóźnienie? Twórcy odpowiedzieli standardowo: chcą dopracować grę. Mówiąc szczerze, naprawdę ktoś wierzy, że przez niecały miesiąc da się dokonać istotnych zmian? Nie znam się na robieniu gier, ale nie trafia do mnie takie wytłumaczenie.​

źródło - Gamezilla​

Nie to, żebym czekał z niecierpliwością na nowego RR, ale mało ostatnio gier tego typu, więc i apetyt rośnie. No cóż, do 30 marca ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1653
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ta gra ma już tyle wspólnego ze starym RR, co tylko i wyłącznie pierwszy członek tytułu..

4. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To będzie hicior must have do pobrania ;d
    oglądałem gameplay i jest wymiot

5. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie grałem w poprzednie RR, ale powiem tak - to co zobaczyłem na tym trailerze wygląda jak skrzyżowanie Burnouta Paradise i Flatouta 2. Do tego zachowanie kamery jak w Split Second. Jak w newsie napisane - na hicior nie ma co liczyć, ale ostatnio mało takich gier, więc na pewno tytuł godny uwagi.

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Dla mnie to wygląda na marną kopię Burnout Paradise ;/

7. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia: