1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejna porcja plotek na temat następnego Xboksa potwierdza wcześniejsze przecieki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krawol, Marzec 21, 2013.

1. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock

Dorzuca do nich informację o obowiązkowej instalacji gier na dysku.
    Na serwisie vgleaks.com pojawia się kolejna porcja obrazków, mających dotyczyć wciąż nieujawnionej konsoli Microsoftu. Najciekawszy z nich prezentuje wstępną wersję dokumentu ogólnie opisującego nowy sprzęt. Wiarygodność takich materiałów zawsze jest wątpliwa, ale na ich korzyść działa potwierdzenie ze strony informatora serwisu Edge. Tego samego, który już jakiś czas temu zdradził, że konsola będzie musiała zawsze być podłączona do internetu. Dokument wspomina zresztą o takim wymogu.

Opisuje on funkcjonalność "Always On, Always Connected". Chodzi w zasadzie o to samo, co Sony demonstrowało na konferencji poświęconej PS4 - konsola zawsze będzie gotowa, by na życzenie gracza błyskawicznie umożliwić mu zabawę. Nie będziemy musieli czekać, aż się łaskawie włączy. Elementem tej filozofii jest ciągłe podłączenie do internetu, które umożliwi aktualizowanie gry w tle, tak by gracz nie musiał patrzeć już na ekran z pobieraniem łatki, gdy chce po prostu grać.

Po raz pierwszy czytamy jednak o wymogu instalowania gier z płytki Blu-Ray na dysk twardy. Każda konsola będzie w niego wyposażona, aczkolwiek dokument nie wspomina o objętości. Gra "z płyty" nie będzie możliwa. Z każdym modelem Durango dostaniemy też nową wersję czujnika Kinect. Takie wiadomości także pojawiały się już wcześniej.

Póki co nie pojawiły się nowe przecieki na temat jednej z najistotniejszych dla graczy kwestii - możliwości korzystania z używanych gier. Pamiętajcie też, że wszystkie powyższe informacje to wciąż tylko plotki.

źródło: Kolejna porcja plotek na temat następnego Xboksa potwierdza wcześniejsze przecieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Według mnie ten news jest trochę nie potrzebny nikomu. Nic nie wnosi, tylko jakieś gdybania. Ja tam wolę sobie poczekać do któregoś tam kwietnia ( oczywiście jeśli to też jest prawda ) no a ostatecznie do E3 na wieści o nowym X

4. Maksiuuxd

Maksiuuxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Masakra, niektóre wygladaja jak kloce jeżeli tak ma wygladac X720 to ja sobie odpuszcze, kosmiczne

5. qooblu1996

qooblu1996 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bełchatów
    To co jest u góry bardziej mi wygląda na oczekiwania xboxa 360 (samo logo xboxa to sugeruje) a nie Durango.

6. maszin

maszin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Spokojnie tak xbox nie bedzie wygladal te zdjecie u gory widzialem juz z 2 lata temu to sa zwykle twory maniakow:)

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

7. Skuterowsky

Skuterowsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Daleko
    Nie dziwie się że mają gry byc instalowane, nowy xbox ma miec 500 GB dysku.

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    przecież te obrazki to są konsole poprzednich generacji z poprzerabianym designem :D
    na pierwszy rzut oka można wypatrzeć PC, gameCube'a, wii, starego xboxa i dreamcasta :D
    chyba nie myślicie że tak będzie wyglądać nowy xbox ? :D

9. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Tak jak koledzy piszą wyżej, nowy xbox nie będzie wyglądał tak jak na screenie w newsie. A co do stałego połączenia z internetem.
    "konsola zawsze będzie gotowa, by na życzenie gracza błyskawicznie umożliwić mu zabawę. Nie będziemy musieli czekać, aż się łaskawie włączy"
    Konsola ma byc cały czas połączona dzięki czemu szybciej się włączy to jakaś ściema. Kiedyś grałem tylko i wyłącznie offline i konsola włączała się w jakieś 30 sekund i to dla mnie wystarczający wynik. Gdy zaś podłączyłem konsolę do internetu i po późniejszym jej użytkowaniu konsola włacza się dłużej i gdzie tu jest potwierdzenie słów tego pana? Może chodzi im o to że konsolę można wprowadzic w tryb hibernacji jak to jest na kompie, i w takim stanie konsola będzie mogła ściągac jakieś gry, aktualizacje z internetu. Nadal nie potrafię zrozumiec na co ciągłe połączenie z internetem? Czy to jakieś zabezpieczenie antypirackie czy skok na kasę gracza. Gracz, który grał offline na xboxie 360 kupi nowego xboxa i będzie musiał połączyc konsole z internetem to zapewne skusi sie na jakies abonamenty gold czy inne płatne funkcje i pieniążki popłyną strumieniem do Redmond:)

10. tomcio83

tomcio83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wyjcowa
    Jak dobrze zrozumiałem to podłączenie do neta ma skutkować szybszym uruchomieniem nie znaczy to ze skróci się czas uruchamiania samej konsoli tylko chodzi o to że podczas aktualizacji systemu , dodawania nowych programów , czy aktualizacji gry nie trzeba będzie patrzeć na ekran jak dana kreseczka zasuwa od 0% do 100% tylko będzie się to działo za naszymi plecami

11. Skuterowsky

Skuterowsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Daleko
    Nie wiem, jak ktos mógł myslec że tak xbox nowy będzie wyglądał... co do tego podłęczenia z internetem, to głupata trochę. :X

Wczytywanie...

Poleć forum