1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejna wymiana moderacji.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez spike200, Luty 23, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Witajcie!

Nadszedł czas kolejnej wymiany moderacji. Użytkownicy z większym stażem na naszym forum, już pewnie przeczuwali, że taki temat się pojawi ;) Znów bałagan na forum, trzeba wszystko potrząsać i ten porządek utrzymać. Niestety, większość naszej moderacji zrezygnowała z naszej współpracy (długie urlopy, wyjazdy kilkumiesięczne, tajemnicze zniknięcia, etc.).

Ogłaszamy więc rekrutacje na stanowiska moderatorów. Oto wymagania:

-Ukończone 18 lat. Młodym dziękujemy, bardzo szybko kończą tu karierę.
    -Perfekcyjna znajomość ortografii i interpunkcji.
    -Chociażby podstawowa wiedza na temat konsol.
    -Czas i chęci

Zgłaszamy się w tym temacie. Zgłoszenie powinno wyglądać następująco:

Dlaczego ja?:

Z całej listy zgłoszeń zostaną wybrani ci moderatorzy, którzy przypadną mi do gustu(znajomości to podstawa). Nie będzie głosowania, nikt poza administracją nie może wypowiedzieć się na temat wybranych użytkowników. Wybieram ich Ja i nikt nie ma tu nic do gadania.

Każdy post, który nie będzie zawierał formularza, będzie zawierał jakiekolwiek zbędne tutaj pytania, czy nie będzie zgodny z wymaganiami -> 5/10pkt ostrzeżeń.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mati007

mati007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pruszków

Działy: Każdy który mi przydzielicie

Dlaczego ja?: Już drugi raz zgłaszam się na moderatora:)
    Jestem stałym bywalcem na tym forum, uważam je za najlepsze w Polsce i chciałbym stać się jego ważniejszą częścią.
    Byłem moderatorem na innych forach i posiadam doświadczenie potrzebne do dobrego wykonywania tego typu pracy.
    Bardzo dobrze znam vBulletin-a i jego obsługę.

Ile czasu mogę poświęcić dziennie? Minimum 5 godzin , ponieważ jestem zmuszony do ciągłego siedzenia przy komputerze i myślę że warto poświęcić ten czas dla takiego forum.

Na końcu argument najważniejszy: Posiadam obszerną wiedzę na temat konsol firmy Microsoft.

4. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Działy: dowolny
    Dlaczego ja:
    W związku z waszym ogłoszeniem na łamach forum konsolowego „Xboxforum” z dnia 23. 02. 2010 r., odnośnie oferty bezpłatnej pomocy, proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury na stanowisko moderatora działu w którym macie największy bałagan czyli wybór jest dość duży.

Jako nałogowy internauta ze sporym "przebiegiem" na forum jestem przygotowany do pracy w charakterze moderatora ww strony. 18 letnie doświadczenie na rynku konsolowym bez wątpienia potwierdza to, iż jestem osobą kompetentną, profesjonalną, ambitną i rozwojową, toteż moje kwalifikacje są zgodne z waszymi wymaganiami.

Stosunkowo łatwo nawiązuje kontakty z innymi ludźmi i potrafię odnaleźć się w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji.

Zatrudniając mnie, zyskacie sumiennego i wykwalifikowanego moderatora, a równolegle pozwolicie mi realizować moje plany związane z pracą na forum o ugruntowanej pozycji na rynku konsolowym.

Z poważaniem
    Yahoone :D

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Działy: Najchętniej "świeżak", ale pasują mi też inne
    Dlaczego ja:
    Byłem moderatorem na nie istniejącym już forum (brak finansów): Xbox360Elite.com : Online Xbox 360 Elite Store, oraz byłem/jestem news sellerem na Elite iPhoneOS users board • myTouch.pl Na forum spędzam bardzo dużo czasu. Xboxa mam od 2006, więc sporo wiem

Nie mam problemów z kontaktami z ludźmi, zawsze staram się każdemu bardzo dokładnie wytłumaczyć, nie jestem nerwowy.

Nie mam również problemów z ortografią i interpunkcją.

Zawsze w czasie wyjazdu mam dostęp do internetu, więc i z tym nie ma problemu.

Jeżeli mnie zaciągniecie do ekipy, napewno nie pożałujecie.

Ps. Co do ostrzeżenia, to dlatego że zwróciłem komuś niepotrzebnie uwagę i zostało to potraktowane jako spam. Wpłacę pieniądze na rzecz forum, kiedy będę w Polsce.

Ps2. Błąd w podanym wieku na forum. Jestem z 28.03.1987

Pozdrawiam Touch!

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Działy: Wszystkie (no może poza tymi dotyczącymi gier)
    Dlaczego ja?: Byłem sporo czasu modem na Xboxonline, znam zasady panujące na forach. Jestem jednym z aktywniejszych użytkowników. Posiadam ogromna wiedzę z zakresu x360 i x1 oraz wielu innych konsol. Znam na wylot hardware jak i software wyżej wymienionych sprzętów, chętnie służę radą i pomocą.

Większej rekomendacji chyba nie potrzebuję, bo przemawiają za mną moje posty i wielu użytkowników zna moja osobę oraz wiedzę i umiejętności. ;)

7. scofield997

scofield997 V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdzieś w Mazowieckim
    Rekrutacja ...

Witam :)

Działy : Dla świeżaków,Oprogramowanie,Gry,ISO (w sumie dowolny :) )

Dlaczego Ja? Hmm Forum odwiedzam kilka(naście) razy dziennie..Przeglądam dużą ilość działów i czasami wtrącę swoje "3 grosze" ;) Wg mnie nie ma lepszego forum nt konsol MS w Polsce..Można tutaj znaleźć dosłownie wszystko + do tego świetnie opisane poradniki...Po prostu chciałbym zostać częścią tej społeczności i przyczynić się do rozwoju forum..Jestem sumienny i odpowiedzialny oraz zawsze staram się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej.Łatwo nawiązuję znajomości...

Doświadczenie : Administrator na Forum Woox (Konta Shell) i na kilku innych już nie istniejących "sajtach" (brak funduszy) ... Mogę poświęcić na XboxForum ok 3-5h dziennie zależy jak będę miał czas..Jednego dnia więcej,drugiego troszkę mniej ale to będzie sporadyczne...

Oczywiście posiadam dosyć dużą wiedzę o konsolach.Hardware to moja domena.Komu pomogłem to wie co potrafię :) Będę się starał jak najlepiej tylko potrafię pomagać użytkownikom w ich problemach oraz będę dbał o porządek na forum..

PS.Nie mam problemów z ortografią i interpunkcją (nie wspomniałem o tym wyżej) ..

Pozdrawiam Scofield997.

8. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    <wymoderowano> :p

9. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Działy: Aktualności lub Świeżak lub Giełda
    Dlaczego ja ? Ponieważ lubię długo przebywać na tym forum, lubię pomagać ludziom. Znam zasady ortografii i interpunkcji, ale mam też Firefoxa. Podstawową wiedzę na temat konsol mam i myślę, że dobrze bym sobie poradził w dziale Świeżak.

10. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Działy: Xbox 360 - Linki
    Dlaczego ja? Bardzo dużo czasu spędzam przed kompem. Często podsyłałem jednemu z modów namiary do tematów z martwymi linkami ale on coś tajemniczo zniknął i nie ma kto trzymać porządku. Innych działów moderować bym nie chciał bo by ban na banie leciał za brak znajomości naszego ojczystego języka ;)

11. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Działy: sprzęt, konsola, oprogramowanie, underground
    Dlaczego:
    - przed monitorem popołudnia, od 16 do 00 albo i później w nocy
    - doświadczenie w prowadzeniu i moderacji innych for internetowych
    - zainteresowania związane z nazwami działów.
    - wiedza (nie powiem, że wiem wszystko, ale wystarczająco by pomagać innym)

12. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Wiek -25
    Dział - Giełda
    Dlaczego? - zacznijmy od tego ze na forum jestem już od jakiegoś czasu.Najczęściej zaglądam do działów giełda ,aktualności i swieżak ,gdyż to właśnie "mnie kręci". Bylem w przeszłości moderatorem forum i czatu pewnego radia internetowego.Staram się zawsze pomagać innym (tyle ,na ile potrafię) " nie pcham się byle gdzie byleby się dostać " Nie o to tu chodzi.Na forum jestem codziennie bez wyjątków.Pracuje na zmiany ,więc na forum służę rano ,popołudniu i w nocy.Pozdrawiam.

13. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Działy: najchętniej AKTUALNOŚCI ale może być każdy inny:)
    Dlaczego ja?:
    Bardzo lubię to forum, i przeglądając je zdecydowałem się na zakup konsoli i czuję się z nim związany. Obecnie mam dużo wolnego czasu a na forum spędzam dużo czasu. Pragnę także aby panował na nim porządek i jak najmniej kłótni:)

14. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Dzialy:Giełda,Aktualnosci,Offtopic,O konsoli.W takich dzialach czuł bym sie najlepiej.
    Dlaczego ja??:Moze nie pisze postow w kazdym temacie(byle wiecej),ale obserwuje co sie dzieje na forum i jestem jak najbardziej na czasie i w dyspozycji aby tu "co nie co" ogarnac tego bajzlu.

15. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl

Działy: Aktualności, Aktualności z Forum, Sugestie i Problemy

Dlaczego ja?:
    Witam
    Zacznę od osiągnięć. Byłem moderatorem na kilku wielotematycznych forach i nikt nie narzekał, pochwalę się że byłem junior administratorem na największym forum PBF poświęconym mandze.
    Mam już nieoficjalnego moderatora w dziale Forum Wars w którym staram się utrzymywać porządek i jestem za każde starcie odpowiedzialny organizacyjnie. Znam na "siema" kilku moderatorów i "wpływowych" użytkowników.
    Na forum jestem codziennie i siedzę kilka godzin, staram się wtedy pomagać nowym (i nie tylko) userom i dodawać newsy.
    Co do zasad ortografii interpunkcji itp w podstawówce zgłaszałem się do konkursów i nie raz byłem na podium w województwie, do tej pory z dyktand itp mam dobre oceny.
    Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru

16. juziex

juziex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemysl
    Działy: Xbox 360 - Linki
    Dlaczego ja?: Krótka piłka. Na forum przebywam codziennie. Raz dłużej, raz krócej. Także czas na pomoc zawszę się znajdzie. Najczęściej przebywam w dziale związanym z aktualnościami i "Xbox 360 - Linki". Jednak jako uploader więcej czasu spędzam w dziale związanym z linkami. I wiem, że dodatkowa para rąk nie zaszkodzi.

17. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Działy: Xbox360 - konsole oraz sprzęt, ale oczywiście może być każdy inny wedle uznania.
    Dlaczego ja: A dlaczego nie? Na forum jestem co wieczór po te kilka godzin. Dodatkowo przebywam tu w soboty i niedziele przez praktycznie cały czas. Dodatkowo lubię konsole wszelakie do grania i dłubania :) więc wiem to i owo na ten temat. Tak o xbox 360, jak i o konkurencji (posiadam psp i ps2 obie zmodowane, a wkrótce ps3)
    Nie pisze postów za dużo bo to nie sztuka nabić licznik, ale napisać coś konstruktywnego w danym temacie.
    Wybór należy do Ciebie :)

Pozdrawiam.

18. Pavel

Pavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Działy: "Xbox 360 - Linki" ; "Xbox 360 - dyskusje na temat aktualności" ; "Xbox 360 - dyskusje na temat gier" <- działy w których bym czuł się najlepiej.
    Dlaczego akurat ja?: Posiadam sporo wolnego czasu, lubię porządek, posiadam doświadczenie w moderowaniu, dość dobrze znam się na samym vB, X360 posiadam już od ponad 2 lat, jestem prawie na bieżąco z nowościami związanymi z samym Xem jak i z większością gier. Jestem osobą niekonfliktową, jestem dość surowy dla osób które są chamskie dla innych użytkowników i osób które nagminnie nie przestrzegają zasad obowiązujących na forum. Jeżeli ktoś poprosi o pomoc nigdy nie odmawiam.

Pozdrawiam,
    pavlos89

19. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Pytania moim zdaniem jak najbardziej na miejscu:

Kiedy bedziecie wybierac nowych modow??Czy moze ten temat byl zalozony tylko zeby zmobilizowac stara ekipe??

20. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Warn 5/10pkt. Wybory w swoim czasie.

21. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew

Działy:Zgodze się na wszystkie(moze byc download,o konsoli)

Dlaczego ja?:
    -Mogę poświęcić sporo czasu
    -Staram się pomagać,mam spore doświadczenie w 'zarządzaniu' forum(prowadziłem niegdyś swoje)
    -Znam się w miarę na konsoli xbox360 (może nie jestem wyśmienity ale zawsze doradze)

Pozdrawiam.
    Blackburn

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum