1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejne bezpłatne dodatki trafią do GTA V

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 7, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Rockstar zarobił na Grand Theft Auto V tak ogromną ilość zielonych banknotów, że teraz w studiu nikt nie widzi problemu, aby czasami bezpłatnie wydać kilka małych usprawnień do tej produkcji. Najnowsza aktualizacja nadciągnie już 13 maja i przyniesie kolejne interesujące przedmioty!

Niewątpliwie jest to fenomen, że Rockstar nadal udostępnia nam skromne paczki dodatków całkowicie za darmo. Oczywiście intencja jest jak najbardziej znana – przytrzymać nas przy płytkach do czasu skończenia fabularnych dodatków. Te mają zadebiutować na rynku w ciągu najbliższych miesięcy.

Najnowsze rozszerzenie przyniesie następujące elementy:

• Trzy nowe samochody (Enus Huntley S (SUV), Dewbauchee Massacro (Sports), Pegassi Zentorno (Super)).
    • Nowy motocykl (Dinka Thrust).
    • Nowy zestaw ubrań.
    • Nowe gesty.
    • 15 nowych zadań.
    • Mental State – statystyka postaci pozwoli na sprawdzenie psychicznego stanu zdrowia (zobaczymy, czy gracz jest agresywny).
    • Pięć nowych apartamentowców.
    • Zwiększeni liczby posiadanych mieszkań.
    • Możliwość wyłączenia kolizji podczas wyścigów.

Warto wspomnieć, że niektóre rzeczy z powyższej listy miały trafić do nas już przy wcześniejszej aktualizacji, jednak twórcy postanowili przesunąć premierę tych dodatków.

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Czerwony motor i jego przód nie przypomina wam trochę hełmu z halo 4 ? (Multi)

4. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    rzeczywiście, ale dal mnie to wygląda zupełnie przypadkowo.

Co do tematu to, oby więcej takich usprawnień i ulepszeń. Chętnie wrócę do GTA V po długiej przerwie. A zwiększenie liczby mieszkań to strzał w 10.

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Nie mowie ze nie jest to przypadek ale od razu jak to zobaczyłem pomyślałem HALO 4 hehe

6. ExtremeSzem0

ExtremeSzem0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ciekawe czy te zadania i questy będą do singla czy multi. Bo mi brakuję rzeczy do robienia w singlu

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Właśnie cokolwiek z tego trafi do singla? Czy wszystko only MP.. ?

8. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Raczej tylko do GTA Online.
    Do tematu: Podobają mi się te dwie nowe fury od lewej, a GTA Online już od dawna było najbardziej rozbudowaną grą wszechczasów, a oni dalej dodają nowe elementy. 0_o

9. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    Czekam na to DLC :) Podobają mi się auta i ten nowy motor.Akurat mam na koncie 1mln, więc sobie coś kupię.

Wczytywanie...

Poleć forum