1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejne Call of Duty w ostatnim kwartale tego roku - Activision potwierdza

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Luty 8, 2013.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Jeszcze chwila i udawanie zaskoczonych wejdzie nam w krew.

Kolejny Assassin's Creed w drodze, nie inaczej z kolejną odsłoną Call of Duty. Jeszcze nie wiemy jaką, ale Eric Hirshberg z Activision potwierdza, że firma nie będzie łamała corocznej tradycji i wyda kolejne Call of Duty w ostatnim kwartale roku. To oznacza widełki od października do grudnia, czyli zupełnie standardowo.

Ciekawe, że nową odsłonę gry nie przygotowują ludzie z Infinity Ward, których "kolej" powinna teraz nadejść, ale ze względu na problemy wewnętrzne pałeczkę przejęli goście z Sledgehammer, których dzielnie wspierają ekipy Raven Software i Neversoft (tak, ci od Tony Hawk's Pro Skater).

Kolejna ciekawostka jest taka, że sam Bobby "grosz do grosza i kupisz moje DLC" Kotick tym razem nie przewiduję bicia rekordów, a raczej krok wstecz względem zeszłego roku, jeżeli mowa o sprzedaży. Rok 2012 to dla wielu firm najlepszy rok w historii i już teraz pojawiają się głosy, że przez długi czas może być problem, by osiągać takie wyniki, jak właśnie w ubiegłym roku.

No, to tyle na dzień dobry.

Via: Gamezilla.pl

Nawet nie chce mi się tego komentować, bo i tak nie ma po co... :)

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    No to wypuszczą jeszcze gorszy szit niż black ops 2...

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    CoD schodzi na psy, pamiętam czasy CoDa4, gdzie grałem cały dzień i jeszcze bym grał, a w bo2 czy mw3 gram 2 godziny i już jestem tak wkur****y, że nie chce mi sie dalej grać..

5. Wrona93

Wrona93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    dalej pewnie wsadzą stary silnik, teraz tylko w Rockstars nadzieja :)

1 osoba to lubi.
  6. lasyk

lasyk Banned

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy tylko ja nie czuję się zaskoczony? Co za tasiemiec.. Chyba walczą z modą na sukces o tron najdłuższego chłamu w historii.

7. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Polecam Counter Strike'a.
    Do dziś pykam w 1.6 mając na konsoli i kompie COD'y.
    Przynajmniej jest jakaś taktyczna gra, informacje gdzie kto jest itd, a nie bieganie jak kura bez głowy.

Ale wracając do tematu: Już nie mogę się doczekać!!

1 osoba to lubi.
  8. xBox.Rlz.

xBox.Rlz. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale niespodzianka :D Kolejny shit na silniku sprzed lat...

9. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Ale mnie zaskoczyli oo

10. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    KOTLET !!! i tyle :D BO2 nie kupilem i tego tez nie rusze !! tak tak hejtujcie mnie :D

//Nikt Cię nie będzie hejtował, zwykły warn dla przykładu powinien zaspokoić Twoją rządzę
    ~z0nk31

P.S
    Kto następny ?

11. MatthewHEAT

MatthewHEAT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Gdzieś już pisałem, w 2013 wychodzi nowa generacja konsol zarówno od Microsoftu (Xbox720) jak i od Sony (PlayStation4) jak i od Valve (Steam Box). Acti na pewno nie ominie tak wielkiego rynku zbytu jaki będzie, szczególnie że przewidywana data wydania tych konsol to okolice Bożego Narodzenia 2013. Na nową generację konsol muszą być nowe generacje gier i jestem pewien, że Activision coś wymyśli w tę strone, szczególnie że ani Treyarch ani Infinity Ward nie tworzą Call of Duty 2013 (nazwijmy je tak hipotetycznie) tylko studio Neversoft, od którego jeszcze żadnego CoDa nie dostaliśmy. Krok w przód dla serii, ale czy dostateczny?

12. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    jak nie wrócą do 2 WŚ to ja nie wiem co będzie.... dla mnie już nie ma Call of Duty od Modern Warfare 3

13. wilku95

wilku95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Kolejne Call of Duty w ostatnim kwartale tego roku - Activision potwierdza

Nie wroca juz do 2 ws . Porownaj sprzedaze 1 i 2 nie mialy takich jak mw 3 i bo2 , a teraz badz wydawca i wybieraj mozliwy duzy zarobek jak co roku czy ryzyko straty wydajac gre w czasie 2 ws

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2

14. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Odp: Kolejne Call of Duty w ostatnim kwartale tego roku - Activision potwierdza

Nie można porównywać sprzedaży coda 2 do mw3.. Zobacz jaki to odstęp czasowy. Gry wtedy nie były tak łatwo dostępne. Na pewno więcej ludzi by kupiło jakby teraz zrobili o II WŚ od tego bubla bo2

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

15. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Call of Duty od Infinity Ward? Haha! Przepraszam, ale musiałem się trochę pośmiać. Nawet nie dorastają do pięt Treyarch'owi...

16. Teh_DoDi

Teh_DoDi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Ruda/Słupiec
    Gdy wychodziły CoD'y w czasach II Wojny marka nie była tak popularna,no i gracze mieli do wyboru także Medala który WTEDY był jeszcze na poziomie i mógł jakościowo konkurować z codem,teraz jest jak jest. Pewnie znowu dostaniemy to samo,jak co roku ale i tak to większość kupi. Jednak...gdy na prawdę już przegną i nie zmienią nic przy codzie na next geny(120FPS!!) wtedy nie będzie zaskoczeniem,że gracze naprawdę się zdenerwują i kupią coś innego a przy codzie zostaną już tylko prawdziwi fani. Chociażby,nowe IP od Respawn. Chciałbym aby Acti miało jakiegoś konkretnego konkurenta w tej generacji. Jakiegokolwiek konkurenta oprócz Battlefield'a,konkurenta wysokiej jakości który wręcz zmusi Treyarch czy IW do radykalnych zmian przy developingu codów i ogólnym podejściu do fanów.

17. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ekhm. http://xboxforum.pl/aktualnosci-9/activision-zaprezentuje-nowy-silnik-gier-158331/

Po co zmieniać teraz silnik, jak dużo bardziej się opłaca zrobić nowy na next-geny? Zwłaszcza, że po takich lawinach plotek nt. Next-genów, to już praktycznie widać nowe konsole na horyzoncie i w tegoroczne wakacje już powinniśmy wiedzieć kiedy ich będzie dokładna premiera. Tegoroczny CoD, będzie ostatnim CoDem na current-genach ;)

1 osoba to lubi.
  18. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Dokładnie...

Zacząłem grać w CoD od WaW. Odpuściłem bo grają tam oszuści. Mnóstwo czasu grałem w MW2. Wyszło MW3, grało się nieźle ale po pół roku się znudziło. Wróciłem do MW2. Wyszło BO2.. :D doszedłem do pierwszego prestiżu, nawet go nie zacząłem (WTF? mam już klasę taką jaką chcę i dalej idzie jak krew z nosa :mad:) Wróciłem do MW2. Wczoraj zacząłem grać w BO1 i... i po 4/5/6? godzinach grania jadę z kuframi :) Mój wniosek ostatni dobry COD na tą generacje to Call of Duty: Black Ops. W tegorocznego zagram ale czuję, że długo nie pogram. Jedyna nadzieja dla Call of Duty to next gen i.. ? cud? :D

19. Teh_DoDi

Teh_DoDi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Ruda/Słupiec
    Zmiana silnika na całkiem nowy też jest ryzykowna,bo gra może się dużo zmienić(czego seria potrzebuje)a jednocześnie fani którym pasowało tak jak jest(których jest no..dużo,nawet bardzo)mogą się wyłamać i gry nie kupić. Stawiam,że ten silnik jest w jakimś stopniu(pewnie w małym,ale może i jest) opracowany o ten autorski zmodyfikowany z Q3 przez IW bądź całkiem napisany od nowa. Ciekawi mnie strasznie jak będzie to wyglądać,oby skok był widoczny. Pewne jest,że będzie działać w 60klatkach jak to zawsze było. Oby to jakoś ciekawie rozwiązali. Po E3 będziemy pewnie wiedzieli już wszystko ;) zarówno co do cod'a jak i nowych konsol.

20. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    A ja nie wiem czy bylby to dobry pomysl. Moze i dla systemu single player ale raczej dla multi juz NIE.

Nowoczesnosc - teraz to sie liczy. Moga dodac rzeczywiste rodzaje broni, wzorowac sie na tym co potrafia najnowsze militarne technicne nowinki w rzeczywistym swiecie i przekladac to na wirtualna rzeczywistosc. Nie wiem czy wciagnelaby graczy opcja zadymy ze starymi broniami, starostyowym odzieniem niemcow, polakow itp.

Gra z czasow II WŚ bylaby poprostu ograniczona, bez dodatkow do ktorych wielu sie przyzwyczailo :) Predatory, drony etc.

21. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sledge, przy współpracy z Raven i Neversoft? Ostatnimi czasy Raven nie popisało się żadną dobrą grą, jedyne co dostaliśmy to średniaki jak Singularity, lub Wolfenstein. Ostatnią naprawdę dobrą grą od tego studia był chyba Soldier of Fortune 2 z 2002 roku. Neversoft też zaliczał wzloty i upadki, ale to studio stoi na troszkę wyższym poziomie niż Raven.

Co wyjdzie z kumulacji tych trzech producentów? Pewnie nic nowego. Graficznie się zapewne dużo nie zmieni. Tekstury w lekko wyższej rozdzielczości, nowy ragdoll dzięki silnikowi wspomagającemu i... tyle. Mechanika od MW2 się nie zmieniła, więc i tego pewnie nie ruszą. Dodadzą kilka tysięcy linijek nowych skryptów, wrzucą "wysokiej jakości" fabułę i po kłopocie. Jeszcze jak Kotick nie nastawia się na ultra-przychody jak w przypadku (praktycznie) każdej poprzedniej części, to nie wróżę nowej odsłonie CoDa dobrej przyszłości.

Ktoś jeszcze wspomniał o Respawn Entertainment i ich nowej grze o której jest... zupełna cisza. Moim zdaniem nie ma co liczyć na jakikolwiek tytuł właśnie od tego studia przed premierą nowych konsol. Może wtedy jakość CoDa znowu się podniesie...

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum