1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejne informacje o Tomb Raider

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Kwiecień 30, 2011.

1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Już od dłuższego czasu nie dostaliśmy nowych informacji, na temat kolejnej gry z Larą Croft w roli głównej. Zmieniło się to jednak z wejściem majowych odcinków kilku różnych gazet poświęconych grom. Developerzy z Crystal Dynamics podzielili się nie tylko tym, co zobaczymy w grze, ale ujawnili także, skąd czerpali inspiracje.

Na początku chcę przypomnieć, że Tomb Raider będzie restartem całej serii i opowie historię młodej Lary, której statek rozbija się na nieznanej wyspie. Tytuł ten będzie pokazywał metamorfozę Croftówny, która zmieni się z miękkiej dziewczyny w twardą kobietę. Bohaterka będzie często odczuwać spory ból, a także wiele emocji, które pomoże nam rozpoznać zmieniająca się kamera. Wyspa, na której toczy się akcja gry, nie będzie do końca otwartym terenem. Przejście niektórych dróg będzie wymagało posiadania przedmiotów, które zdobędziemy wraz z biegiem historii. Warto dodać, że łuk, toporek i pistolet to tylko mała część całego ekwipunku. Twórcy gry wspomnieli także o specjalnym trybie, podobnym do Eagle Vision z Assassin’s Creed, dzięki któremu Lara będzie mogła odkryć więcej tajemnic, które skrywa wspomniana wyspa. Obiecano także sporo zagadek z fizyką, które mają być trudne i stworzone tak, że dopiero za którymś razem gracz domyśli się, jak „to wszystko ma działać”.Pojawią się również przerywniki quick time event, czyli takie w czasie których będziemy musieli wcisnąć odpowiednie przyciski, aby nie doprowadzić do katastrofy.

Developerzy nie wstydzili się wyznać, czym kierowali się przy pisaniu historii do Tomb Raidera. Mianowicie były to takie gry, filmy i seriale, jak Half-Life 2 – zagadki z fizyką, Batman: Początek – metamorfoza bohaterki, LOST – niezbadana wyspa, czy 127 godzin – chęć przetrwania.

Tomb Raider- kolejne informacje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    w moich oczach tą grę całkowicie przekreśla sterowanie kobietą..

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    A co to ma do rzeczy ? Od pokoleń główną bohaterką serii jest kobieta i mi bynajmniej to nie przeszkadza.Co więcej.W pierwsze części Tomb Raidera grało się bardzo fajnie.

5. kukiz

kukiz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Seria Tomb Raider w moich oczach jest najlepszym przedstawicielem swego gatunku. W grze MUSIMY kierować kobietą. Ale nie musi być to koniecznie Lara.
    Według mnie twórcy mogli by się zdecydować na poważny krok czyli zmianę głównej bohaterki ale w sposób płynny mianowicie.
    W nowym TR mógł by być jakiś wątek miłosny z gościem pokroju Indiana Jones. A w Filmiku zamykającym grę Jara bierze ślub z tym gościem, zachodzi w ciążę oraz rodzi córkę. W Następnym TR sterować będziemy właśnie córką Lary. Mogli by zrobić jak w Portal 2 z trym co-op Lara & córa. Lara pistolety, wspinaczka itp. córka sekwencje zręcznościowe, zagadki itp. Chętnie bym zagrał w taką grę.

Gdy by wskrzesili TR2 tak jak to było z 1 to skakał bym z radości. TR2 to dla mnie najlepsza część.

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ja już pisałem wolę patrzeć na tyłek kobiety niż faceta i dlatego w ME też gram kobietą , ale nie odrzucę np wiedźmina bo gra się facetem, jaka postać taka postać, oby gra była z sensem i ciekawa a tą serię wspominam dobrze więc zagram na pewno.

7. krzysiek468

krzysiek468 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubań / Jelenia Góra
    Mi zawsze seria TR kojarzyła się z ładną dziewczyną i mam nadzieję że twórcy nigdy tego nie zmienią :)

8. Vamped

Vamped Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Lubię serie TR, sterowanie kobietą mi w ogóle nie przeszkadza ; )

9. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Tylko niech zrobią tym razem trochę więcej zagadek i o wiele trudniejszą bo ostatnia część była wręcz banalna w porównaniu do części z PSX/PS2 lub na PC przed kilku lat.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum