1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejne plotki dotyczące Grand Theft Auto V

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez dziend0bry, Marzec 18, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    W sieci pojawił się filmik, w którym autor opisuje kilka bardzo ważnych cech najnowszej odsłony Grand Theft Auto. Przyznaje, że jest przyjacielem kogoś kto został niedawno zwolniony z Rockstar North. Teraz wszyscy żyjemy plotkami, więc każda informacja jest na wagę złota. Ale pamiętajmy, patrzmy na to z przymrużeniem oka, szczególnie na podaną datę premiery.

GTA 5 - GTA 5 Leak? - Map, Multiplayer, Release Date & Wanted Stars - YouTube

Zrozumieliście całość bez problemów? Sądzę, że nie, więc czytajcie dalej.
    BOHATER

Tak jak już słyszeliśmy we wcześniejszych plotkach, bohaterem będzie Albert De Silva, ten bogaty pan w średnim wieku z pierwszego trailera. Jest pół hiszpanem, który był kiedyś członkiem przestępczej rodziny w Vice City. Zdecydował się ustatkować i mieć dzieci. Ma syna Kevina.
    TRYB MULTIPLAYER

Multiplayer będzie dla 32 graczy na X360 i PS3, nie wiadomo jak na wersji PCtowej. Gracze w sieci będą mogli tworzyć gangi, napadać oraz włamywać się nawet do bazy wojskowej. Każdy gang będzie miał swoje terytorium w Los Santos.
    MAPA

Obszar będzie pięć razy większy niż w GTA IV. Samo Los Santos będzie dwa razy większe od Liberty City. Cały teren do dyspozycji będzie podzielony na trzy różne sekcje.
    MOŻLIWOŚCI

Powróci pilotowanie samolotów, których będzie w bród oraz tuning samochodów, taki jak zmiany tłumika czy montowanie podtlenku azotu.
    STRZELANIE

Strzelaniny będą jeszcze bardziej realistyczne. Znaczniej trudniej będzie się celowało przez okno z jadącego samochodu.
    PREMIERA

Niestety premiera ma się odbyć dopiero w maju 2013 roku, demo zaprezentowane będzie na tegorocznych targach E3.
    POLICJA

Inteligencja policji będzie stała na bardzo wysokim poziomie. W zależności od sytuacji, funkcjonariusze będą mogli użyć tarczy lub granatów błyskowych. Po przekroczeniu prędkości gracz zwróci na siebie uwagę. Po osiągnięciu czterech gwiazdek, niektóre radiostacje mogą ostrzegać o zagrożeniu.
    MEDIA

Radio będzie informować o sytuacji na drogach. Natężenie ruchu będzie można także sprawdzić w telefonie. Przybędzie kilka kanałów telewizyjnych.
    DODATKOWE ZAJĘCIA

Będą dostępne różnego rodzaje zlecenia, od dilowania narkotykami, po sprzedawanie broni i nielegalnych samochodów.
    INTERAKCJA Z BOHATEREM

Protagonista będzie mógł zażywać narkotyki, które w jakimś stopniu będą wpływać na zdrowie. Palenie trawki będzie skutkowało jedną gwiazdką poszukiwania. Wypadki z dużą prędkością będą powodować uszczerbki na zdrowiu.

Wydaje się prawdziwe? Trudno stwierdzić, ponieważ wiele i tak nie wiemy o Grand Theft Auto V.

źródło: GTASite.pl - GTA, GTA V, GTA4, Grand Theft Auto, Vice City, GTA San Andreas, Duży Download GTA 4, Chinatown Wars, GTA 5!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Freszu

Freszu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    Wkońcu kochane dilowanie narkotykami + ich zażywanie. Nareszcie ta opcja(bez używania) oderwała się od Chinatown Wars. Dla mnie te plotki mogłyby się potwierdzić. I wraca kochany tuning <3

4. ROPumpkin10

ROPumpkin10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oby sie sprawdzilo, choc bohater mi osobiscie nie bardzo pasuje :/

5. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
  6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Plotki, nie plotki. Mnie już samym logo Grand Theft Auto V kupili i preorder złożony :)

7. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Maj 2013 ? Kurde, trochę szkoda... :(

Ale co mnie pocieszyło: WSZYSTKO! Jeżeli to co napisał: dziend0bry okażę się prawdą, to ta gra będzie najlepszą grą roku 2013 i pewnie też 2014, a może i dalej :)
    Najlepsze też jest to, że akcja nie będzie toczyła się tylko w mieście tak jak jest to w GTA IV, ale będzie też na wsi, no i oczywiście kochane tuningowanie aut...
    Już to sobie wyobrażam :D hmmm... Po przekroczeniu prędkości będzie nas gonić policja ? To też jest zaletą gry :)

Hehe, oby to wszystko okazało się prawdą :D

8. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Raczej tak. W maju wydaja Maxa 3, GTA musialoby sie pojawic pod koniec roku i konkurowac z nowym CoDem, Assassinem, Bioshockiem itp W maju konkurencja zazwyczaj jest mniejsza, szansa na wieksza sprzedaz. Plus WiiU bedzie juz jakis czas na rynku i jesli sie przyjmnie to wiecej kasy dla R*, bo raczej GTA zagosci u Nintedno.

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jedyne co z tych rzeczy wymienionych mi się nie podoba, to data premiery... Nie chce mi sie aż tak długo czekać. GTA to właśnie taka gra, na którą warto wydać te 200 zł bo wiesz, że bierzesz zaje*sty produkt, gdzie zabawa w samym singlu starczy ci na setki godzin. Mimo że nie odpowiada mi klimat San Andreas "yoł nigga" to mam taką ochotę na nowe GTA że nawet to przełknę. Chociaż mam nadal cichą nadzieję że bohaterem będzie troche starszy Tommy Vercetti, no ale cóż... Pozostaje mi wierzyć :))

10. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Konkurować? Proszę Cię ...
    Jeśli na półkach w sklepie widzisz , kolejnego CoDa , Assassina , Bioshocka i obok tak wyczekiwaną , kolejną część Grand Theft Auto to co wybierasz? Takie gry są na bardzo długo i nawet nie masz czasu na co innego.
    W dniu premiery zakup obowiązkowy , tak jak chleb codziennie , dla takiego gracza jak ja.
    Plotki , plotkami...czekam na E3 , pewnie wreszcie będzie jakiś gameplay.

11. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Kupię nawaet oryginał ! Cała saga GTA to KOZAk :) . GTA nie musi z niczym konkurowac , jezeli ktos ją porównuję z COD-em lub assassinem to ma giga tupet ;) co do Panów z Rockstar-a

12. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tylko, że COD co roku bije rekordy sprzedaży, więc moim zdaniem nie powinni wydawać GTA V obok takiego kolosa jak Call of Duty

13. NikoBarteq

NikoBarteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    I tak kupia i tak, bo cod jest co rok GTA raz na ładnych pare lat

Wg mnie GTA tak na prawde nie ma konkurenta, bo chyba nie Saints Row

Przekroczenie predkości i gliny na karku . kozak pomysł

14. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Ja osobiśćie doczekać się nie mogę ;) GTA zawrze budził ciarki . Wakacyjna pora słoneczko a znajomu mówi mam juz GTA . "Tryskałem" <lol2> ze szczeęśćia za gówniarza ;)

15. przeo_91

przeo_91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olkusz
    Grand Theft Auto V

D3N, miałem dokładnie to samo, za gówniarza pamiętam jak by to było wczoraj, kumpel jakos letnią porą pożyczył mi Vice City,łooo co to nie było grałem chyba cały czerwiec i lipiec mało przy tym wychodziłem z domu.. no bo GTA :D Następnie pamiętam szał z SA... znowu masakra całymi dniami przy PC (w tym czasie nie miałem konsoli). A jak sobie przypomnie czas wyczekiwania na te tytuły i sprawdzanie nowosci o nich na necie jeszcze na modemie... ale miło wspominam tamte czasy :)

Pamiętam jeszcze jak na IV czekałem, też nieźle ale już nie z takim zapałem, chociaż specjalnie dla tej gry na urodziny prosiłem matke i ojca o konsole. Ahh to były czasy teraz już aż tak bardzo na V nie czekam ale zagram w dniu premiery na 1000%!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum