1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejnhy problem Odzyskiwanie Taga !!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bercik7766, Listopad 5, 2009.

1. bercik7766

bercik7766 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Swiętochlowice, Katowice, Poland, Poland
    Witam , wiec problem wyglada nastempująco demo gram sobie , w tle scionga mi sie jkaies demko gry a tu siostra odcieła mi zasilanie . Podłonczyłem znowu xboxsa , probując sie polonczyc z xbl pisało ze profil cos tam , wiec skasowalem profil , i probuje odzyskać TAG gracza wszytko ladnie pieknie ale w pewnym momęcie wyskauje mi cos takiego http://zapodaj.net/859e84f40d73.jpg.html

Chciałem zaznaczyc ze probowałem ustawienie regionalne mam na USA , nawet twardy sformatowałem i nic , z xboxlivem mam polonczenie tylko no za chiny ludowe nie umie sie zalogowac , probowalem tez nowy profil utowrzyc to wyskakuje mi ten sam komunikat http://zapodaj.net/859e84f40d73.jpg.html

No i na dodatek nie moge instalowac gier na dysku twardym , ani to ogrinalnych ani to kopi zapasowych
    POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Kolego naucz się pisać poprawnie albo używaj firefox-a bo razi w oczy.

Jak dla mnie to masz uszkodzony dysk. A możesz uruchamiać dema które masz na twardym dysku?

4. bercik7766

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    formatowałem dysk ..... wiec ich nie ma

5. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    kolego możesz się pożegnać z xbox live, ponieważ dostałeś bana. Wczoraj była fala banów i wiele osób go dostały.

6. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    A skąd wiesz że jesteś podłączony do live? Tylko przy teście połączenia? Zainstalował ci się dash?
    Nie miałeś czasem komunikatu o Banie? Może MS Ci uszkodził twardziela? :D
    sprawdź maila czy nie masz od Microsoftu że zostałeś zbanowany.

7. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
  8. bercik7766

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    No to rzeczywiście Ban , powiedzcie mi tylko jeszce jedno czy juz nigdy nie będę mógł , zgrywać gier na twardziel ?? , bo jeśli tak to załaamka , przeciesz to jest integrowanie w sprzęt - tak nie powinno być !!

9. Jaskierr

Jaskierr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    LOL LOL i jeszcze raz LOL M$ straci klientów jak tak dalej... Sam zaczynam zastanawiac sie czy nie wziaśc ps3. X360 chce poniewaz mozna przerobic i grac milo na necie a tu słysze ze ciagle jakas fala banow i to jeszcze block na dysk;/;/

Wczytywanie...

Poleć forum