Kolejny fragment z bety Gears of War 3

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Betatesty Gears of War 3 coraz bliżej. Epic Games przygotował krótki filmik zwiastujący to, co w nich znajdziemy. Zobaczcie go koniecznie.


Filmik komentuje Rod Fergusson z Epic Games. Jest tak, jak być powinno – krwawo, brutalnie i bezlitośnie. Szczególnie zasmakował mi chwyt z przyczepieniem granatu na zakładniku i wypchnięcie go w stronę reszty oponentów. W zastosowaniu tego triku nie przeszkadza nawet to, że naszej ofierze brakuje jednej nogi... Beta wystartuje pod koniec kwietnia.

Źródło

Ta egzekucja na początku świetna - ciekawe ile nowych wprowadzą do trójki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

uzurpator87

Użytkownik
Użytkownik
już doczekać się nie mogę!!!!
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Już zaczyna mi się podobać ta snajperka :D
 

meelman

Użytkownik
Użytkownik
Trick z granatem wymiata :p Zapowiada się niezły kolejny tytuł.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ale będzie granie : D mam nadzieję, że będzie coś na kształ hordy, żeby można sobie było z kumplem na coopie przejśc, ten tryb wymiata : D
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
granat najlepszy tylko ciekawe jak się będzie tego używać :D
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
No niezle :D
Nie moge się już doczekać :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Gearsy, sporo nowinek widać - nowe bronie + nowe egzekucje. Ciekawy jestem czy jak ktoś nas pochwyci można się jakoś uwolnić :)
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dla mnie must have w tym roku.
 

loganslupsk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ciekawy jestem czy jak ktoś nas pochwyci można się jakoś uwolnić :)
Pewnie nie, ale byłaby kolejna zmiana. W GoW2 żywa tarcza = śmierć gracza.
 

warone

Banned
Użytkownik
Słuchajcie a jak maja się te kody bety które można zakupić na allegro ? Bo przeczytałem ze mimo iż posiada się kod potrzebna będzie płyta Bulletstorma wie ktoś coś więcej ?
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Niezle,jakoś specjalnie dużo zmian nie ma względem dójki ale i tak jest dobrze :D
 

warone

Banned
Użytkownik
up!
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
wstyd sie przyznac ale nie grałem jeszcze w zadna czesc gears'ow
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
wstyd sie przyznac ale nie grałem jeszcze w zadna czesc gears'ow
To żałuj, lecz zawsze można nadrobić zaległości. Kurcze pograł bym sobie w tą betę ale niestety nie mam jak. Choć za multi w GoW nie przepadam, to zawsze ciekawie byłoby zobaczyć coś nowego, możliwe że ta część będzie miała multik który przyciągnie mnie na dłużej.
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
Słuchajcie a jak maja się te kody bety które można zakupić na allegro ? Bo przeczytałem ze mimo iż posiada się kod potrzebna będzie płyta Bulletstorma wie ktoś coś więcej ?
tu tylko o to ci ktorzy maja bulletstorm wersje epic game zagra w bete tydzien szybciej chyba 11 kwietnia
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam nigdy jakos specjalnie nie jarales sie gearsami ale ta czesc zapowiada sie chyba najciekawiej ze wszystkich.
Poprzednie dwie nie byly jakos specjalnie najwyzszych lotow, to tylko moje zdanie :p no moze dwójka, ona byla fajna :)
 

warone

Banned
Użytkownik
Wczoraj, 21:59


tu tylko o to ci ktorzy maja bulletstorm wersje epic game zagra w bete tydzien szybciej chyba 11 kwietnia
Aha , ja myślałem ze beta rusza 25 kwietnia dla wszystkich i zakupiłem ten kod bety po czym przypadkowo znalazłem na necie ze mimo kodu będzie wymagana płyta Bulletstorma której ja nie mam :(
 

Do góry Bottom