1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejny gameplay GR: Future Soldier – E3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Czerwiec 7, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na YouTube pojawił się gameplay z gry Ghost Recon: Future Soldier. Ukazuje on pewien ważny element gry.

Chodzi oczywiście o tryb kooperacji, który gracze będą mogli rozegrać maksymalnie w cztery osoby. Szczególnie było to widać podczas transportu celu do punktu ewakuacji. Mogliście wówczas zauważyć, że każdy członek zespołu był uzupełnieniem reszty drużyny. Ujawniono także datę premiery (po licznych jej przesunięciach). Według najświeższych doniesień z targów E3 Future Soldier zawita na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 już w marcu przyszłego roku.

Pamiętacie pogłoski o demie i becie multi? Mam nadzieję, że Ubisoft nie zapomniał o tym fakcie i jeszcze przed premierą gracze będą mieli szansę przetestować ten tytuł. W ogóle ktoś z Was jeszcze czeka na Future Soldier?

Wideo na XBOX Magazyn - Kolejny gameplay GR: Future Soldier – E3

2. Lotnik421 Xbox One

3. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
    pilnie śledzę nowinki na temat tej gry,niestety troszkę przyjdzie nam poczekać na akcje "oddziału duchów"

4. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja też bardzo żałuję tego opóźnienia. Pre-order mam zamówiony od kilku miesięcy. Szkoda tylko, że cały czas przekładają tą grę....

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale:

Ma ktoś link do tego gameplay'u?

6. ques

ques Użytkownik Użytkownik